Propuneri CoOrganizator Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau sa va multumesc tuturor, care v-ati exprimat deja opinia in privinta propunerii lui Skandal pt a deveni CoOrganizator, pt susutinerea si increderea acordata.
    Deoarece pe acest thread sunt in centrul atentiei as dori sa-mi exprim parerea despre alegerea unui CoOrganizator: cel mai corect fata de membrii clubului, mai vechi sau mai noi, ar fii ca fiecare sa aibe dreptul de a propune o anumita persoana sau mai multe pe care le considera potrivite pt acest post.
    La sfarsitul acestei dezbateri se pot alege primii doi sau chiar primii trei dintre cei propusi, iar apoi sa urmeze un adevarat Poll unde vor vota toti membrii Logan Club Bucuresti.
    Eu consider ca in urma Poll-ului ( realizat fair-play) va fii desemnata persoana cea mai potrivita pt a indeplini cu succes toate indatoririle acestui post.

    In concluzie, astept de la voi o noua abordare asupra alegerii unui nou CoOrganizator. Bafta si toate cele bune.
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • te codesti ?
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • inca un vot si de la mine pentru mario
        sigpic

        Comment


        • sau cordesti Ce nu intelegi ?? nu e altcineva pe lista !!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ba e gyonelu`

            Comment


            • sa vezi alergatura ce-ti da ) a refuzat bre..ce sa mai...
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • ca tot asteapta nenea skandal pareri ... faceti POLL ... sau cum se numeste, intre mai multe persoane ca fiecare, care va vota sa si zica de ce a votat acea persoana! 1 saptamana maxim eu sunt sigur ca ajunge, dak nu-i convine adminului ce zic sa ma baneze si ne vedem peste 100ani in ceruri! bafta!

                si sincer sa fiu, nu te-am auzit odata discutand de asa ceva ... poate doar cu 5-10 persoane maxim ... si acum ce se intelege prin FULGER... anume cand se pot intalni persoane inafara de sambata la ora 15:00 la polivalenta, iar la cum ne intalnim noi mai bine faci un program ca in generala, de luni pana vineri intre 21:00 si 24:00, sambata ora 15:00 polivalenta si duminica somn de voie ................ nu e mai simplu ??
                Last edited by fuguletz; 25 November 2009, 01:26.
                sigpic

                Comment


                • s-ar fi putut face pool doar in cazul in care erau mai multi pretendenti si/sau mai multi care intrunesc anumite calitati ptr aceasta pozitie! Ca sa nu las lucrurile nelamurite dorim ca prin alegerile facute de acum incolo sa evitam problemele pe care le-am intampinat cu fostii organizatori ( exceptie facand skandal , care se pare , in cele din urma ca am facut alegere buna ).
                  Asadar, pentru ca si parerea mea a fost luata in seama , permiteti-mi sa va enumar criteriile prin care s-a ajuns la Mario :
                  1) maturitate
                  2) relatie "amoroasa" stabila
                  3) acceptul "jumatatii" a clublui
                  4) vechime in club
                  5) participare la toate campaniile/actiunile de pana acum
                  6) participare la majoritatea intalnirilor saptamanale/fulger/ regionale/ nationale.
                  7) stabilitate financiara
                  ....
                  Last edited by Thejock3r; 25 November 2009, 01:28.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • daca mario este dorit de majoritatea atunci nu vad de ce va mai agitati... parca vad cum urmeaza aceleasi etape ca atunci cand a fost ales skandal coorganizator... toti vroiau pool dar de fapt doar skandal a zis ca ar vrea sa fie... asa si cum cu mario... daca toti il vor pe el... de ce se mai agita apele aiurea... cine nu este de acord sa zica... e mai simplu asa. sau votul trebuie sa fie secret?
                    sigpic

                    Comment


                    • @joker si sinx - fff bine punctat.
                      @FOF - chiar ca te alerg
                      Cred ca lumea se afla si sub influenta recentelor alegeri pt presedentie, si de aici pleaca si dorinta de a vota
                      Asa cum s-a mai spus......s-a discutat aceasta idee si pe la fulgere si pe la oficiale, si pe internet (messenger) si lumea a venit cu propuneri, etc.....s-a discutat cu o parte dintre cei propusi, inainte sa apara acest topic, si concluzia a fost ca Mario ar fi cea mai potrivita persoana pt aceasta pozitie, si in plus, lui Mario chiar i-ar placea sa ajute asa cum poate clubul, si nu in ultimul rand pe Skandal.
                      Asa ca ce sa mai......expuneti-va parerile, si la urma se va lua decizia!!!

                      sigpic

                      Comment


                      • Votez cu Mario dar sa faca si el o cinste ceva in campanie la alegatori
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • pai ce pana mea , votez moca , aia la alegeri primesc 50-100 ron pe vot.
                          eu de ce n`as primii de la mario o shaorma ?

                          Comment


                          • Frauda electorala Cata, ajungi la incaperi inchise .
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • inca un Vot pentru Mario deci in total 17 voturi clare PRO, eu zic ca in principiu este majoritate ) - suntem in jur de 30 de membrii foarte activi din Bucuresti deci e cam clar pana acuma.
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • Clar , clar dar sa vedem cum ramane cu shaorma , ca se poate schimba votul
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google