Propuneri CoOrganizator Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu, ca un neinitiat, propun ca cel cu cele mai multe posturi pe forum sa fie co-organizator... nu de alta da-si petrece cel mai mult timp pandind thread-uri.. si deci e in tema.. parerea mea
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • #62
      Desi nu prea sunt la curent, si nu cunosc f multi, eu as propune pe urmatorii:
      1.skandal
      2. joker ( mai greu acum, ca e tatic)
      3. bezme
      4. andrei ( dar nu vrea, mai mult ii place pe 2 roti)
      @Viper: trebuie un om care sa se poata implica in asa ceva, nu doar cele mai multe posturi...
      PS: ia terminati cu tampenia aia :" nu ai logan, nu ai voie....", parca suntem prieteni, sau ajungem ca cei de prin tara barsei. Punem reguli?

      Comment


      • #63
        merci cezar
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • #64
          skandal, felicitari si spor!

          Si nu va mai atacati atat unii pe altii, avand in vedere ca s-a rezolvat "problema" fara ... probleme!
          Last edited by ReBe; 4 May 2009, 20:46.
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • #65
            Va suparati degeaba, eu m-am referit strict la faptul ca cei cu Logan ar trebui sa aibe prioritate pentru imaginea clubului, apoi cei cu alte marci in caz ca nu va iesi nici-un posesor de Logan coorganizator. Nu am spus ca nu pot veni la intalnire fosti posesori de Logan sau entuziasti, pasionati etc.. Asta a fost doar o parere si va atacati aiurea, daca nu treaba voastra, nu o sa mai dau sfaturi cretine si daca este cazul nu voi mai da pe la intalniri ca nu sunt asa important, n-am nevoie sa se uite apoi altii urat la mine (mai ales cei cu alte marci care m-au inteles total gresit)!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #66
              Alexe , calmeaza`te tata , fiecare are o parere , pro sau contra , si alti care vor avea o alta parere la parerea ta.
              mereu va fi asa.
              pana la urma skandal va fi CO si va avea si logan..si rosu.
              deci calm.

              Comment


              • #67
                Ii vad ca se ambaleaza asa si m-am simtit, interpreteaza total gresit, daca au inteles bine, daca nu tot bine, sincer in LoganClub am intalnit multi baieti de gasca (inclusiv cei cu alte marci).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #68
                  Domnulk cred ca ai inteles gresit ceea ce a vrut useul aleXpeed... de ce spun asta? Pentru ca si eu ii impartasesc parerea.
                  Am venit doar la cateva intalniri fulger si la cea de 1 martie... cunosc vreo 10-12 oameni din Logan Club si in rest pe ceilalti doar din vedere... deci una peste alta nu sunt un user chiar atat important. Insa banuiesc ca toti avem drepturi egale indiferent de cat de vechi suntem sau cat de des venim la intalniri asa ca da-ti voie sa imi expun parerea.
                  Nu zic sa fie marginalizati cei care nu mai au Logan si au trecut la alta masina... ar fi cea mai mare prostie... nu cred ca ar trebuie nici macar sa ne intereseze daca au logan sau nu, daca au avut sau nu. Insa sunt de parere ca organizatorul si respectiv co-organizatorul sa aibe ca masina un logan intrucat acesta este masina pe care o promovam prin intermediul clubului...Ei o sa fie imaginea Logan Club Bucuresti. Acum problema se pune si invers... daca obtine unu' cu Logan functia si dupa aia vinde Loganu'? ce facem? il dam jos?
                  Insa una peste alta... nu vad de ce atat agitatie... ca a zis aleXpeed ca el propune ca co-organizatorul sa aibe Logan... mi se pare normal... din motivele expuse mai sus. Dupa cum am vazut pana acum singurul care a zis ca vrea sa fie co-organizator a fost skandal, ceilalti, rapusi de modestie, au spus ca nu au nevoie de functie... asa ca nu ii mai pistonati pe oameni...
                  In final as vrea sa spun ca skandal se potriveste cel mai bine... este un membru activ atat pe forum cat si la intalniri, are un logan, tine la imaginea clubului, cand organizeaza ceva o face cu bine, si cel mai important este de acord sa fie co-organizator. Acum eu nu zic ca este singurul care merita... sunt convins ca mai sunt si altii insa pana acum nu a venit nimeni sa spuna ca isi doreste postul.
                  Propun ca toti cei care vor sa fie co-organizatori sa spuna DA VREAU si sa nu ii mai nominalizam dupa criterii numai de noi stiute... e simplu... cine vrea, sa spuna ca vrea... vedem care sunt... alegem si gata... nu putem nominaliza pe unu si pe altu, nestiind ce probleme are fiecare acasa.
                  Last edited by sinx; 5 May 2009, 00:43.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by aleXpeed View Post
                    Ii vad ca se ambaleaza asa si m-am simtit, interpreteaza total gresit, daca au inteles bine, daca nu tot bine, sincer in LoganClub am intalnit multi baieti de gasca (inclusiv cei cu alte marci).
                    Nu exista vrun forum sa nu se interpreteze ceva gresit.
                    KAndrei , baga poll-u` cu skandal DA sau NU

                    Comment


                    • #70
                      nu se interpreteaza cand se spune parerea o data. In cazul lui Alex , a sustinut ideea mult si bine si s-a interpretat altceva .
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #71
                        Acum ca ne-am lamurit toti, ca sa fie clar: sunt bineveniti oricare, cu mic, cu mare, cu orice fel de mijloc de transport.
                        Revenind la topic: cine mai doreste sa fie co-organizator? Doar skandal?
                        Last edited by Cezar; 5 May 2009, 10:52.

                        Comment


                        • #72
                          mai asteptam sa vina lumea de la munte/ mare /tara ptr a-si exprima parerile !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #73
                            Va salut.
                            Skandal este un om bun, pune suflet asa ca spun eu aceste argumente il recomanda.
                            Langa el l-as mai fi luat in calcul pe maestrul The Jocker ori Gionika, dar din cate am vazut au spus pas - pacat. Gionika e mai mereu la locurile de intalnire, Cosmin e deja fotograf asa ca nu cred sa lipseasca prea mult, parerile lor sunt ascultate - erau 2 candidati buni.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Ma bucur ca ati inteles ideea mea pana la urma, iar de-acum inainte e in regula treaba. Eu unul propun o chestie, daca alti 10 vor altfel e democratie, ne supunem majoritatii!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • #75
                                ba ce mafie...
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google