Propuneri CoOrganizator Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci pana la urma Mario este alesul.........
    sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

    Comment


    • nu ne-ai dat macar inca o varianta, asa e la vot, asa ca nu am ce face ....un vot si de la mine .

      Comment


      • Pai e clara situatia
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Si eu votez tot cu Mario...........ce imi place mie....ca e baiat de treaba si merita!!!!!deci merita

          Fofu o shaorma.......eu un suc cu cola,da rece
          Last edited by Myrcea21; 25 November 2009, 19:15. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • ce te bagi ma peste combinatia mea ?
            dute la alt partid...

            Comment


            • Jos cu mafia, sus cu Mario))) - Partidu'.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • @skandal- Sefu', ai grija cu democratia! Sa ai jumatate +1 din voturi! Si neaparat, fara mita electorala, shaorme,mici, bere!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Democratic este ca presedintele sa faca o prupunere pentru functia de premier si sa se supuna la vot in cadrul parlamentului. Deci cu alte cuvinte daca skandal l-a propus pe mario inseamna ca relatiile dintre ei sunt solide si prin urmare ar face echipa buna. In concluzie skandal a propus cam cu cine si-ar dori sa faca echipa, nu a fost nici un vot impotriva, asa ca sa-l facem albastru pe mario. Daca supuneam la vot si votau toti cei care au 10-15 posturi si sunt in club de 1 luna sau cei ca mine care vin la intalniri din an in paste probabil ca nu era corect fata de cei care sunt mult mai activi.
                  sigpic

                  Comment


                  • sus cu mario
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • Jokere numi zice tu mie ca n-am stabilitate financiara ... si ca nu vin la fulgere ... automat nu vin zi de zi ca ala nu mai e fulger, cum am zis si mai sus ... faceti program ... si iar, chiar va rog sa-mi dat disable la cont, iar cu ocazia asta nu mai trec pe acolo ca sa tot nu mai comentez eu de pomana, ca tot aveti voi grupul vostru, nu-i asa skandal ??
                      sigpic

                      Comment


                      • aaaaa...scz..acum am inteles..vroiai sa fii tu CO si de asta ai facut atata tam tam.. am inteles! ehh.. am uitat sa trec si .. :

                        8) sa fie proprietar de Dacia Logan

                        Daca aceste discutii te-au facut sa iei decizia de a nu mai veni la intalniri, imi dau seama ce spirit de oraganizator ai....
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Deci fugulet, sa inteleg ca si tu ti-ai dori sa fi co-organizator? Daca da, atunci democratic si cinstit ar fi sa supunem la vot... ca sa nu existe nici un dubiu. Majoritatea va decide... Nu trebuie sa dramatizezi prea mult... sa ajungi sa ceri disable la cont, etc.
                          sigpic

                          Comment


                          • VOT !
                            Ps. mario sa ma contactezi sa`ti trimit contu` pt shaorma.

                            Comment


                            • fugulet .. acu 2 seri spuneai ca nu ai timp , ca mai si muncesti , vad ca ai o autoritate destul de puternica ... dar nu vad rostul , stiai ca se cauta co-organizator si nu ai zis nimic concret , in schimb vroiai sa fi rugat sau nu am inteles eu prea bine ?
                              EU cred ca ma voi intelege bine cu mario .. nu cu fugulet , sa zicem ca am mai multe puncte comune cu mario ... cat despre supararea lui fugulet .. sper sa treaca .. asa este intrun club .. lumea mai vine , mai pleaca... asta e !
                              persoane dornice de afirmare sunt in clubul acesta ... dar nu toti au curajul sa vorbeasca atunci cand trebuie de frica sa nu fie luati peste picior ( recunosti pasajul fugulet ? )

                              nu se va face nici un vot deoarece nu accept santajele de genul , sa ne vedem peste 100 ani in ceruri , sa ma baneze adminul daca... sau sa dati disable la cont...in toate aceste fraze scrise de fugulet nu se vede nici cea mai mica tenta de lider...sau de persoana care vrea sa faca ceva ...

                              cu parere de rau fugulet , nu poate nimeni sa te tina cu forta in club.este direct alegerea ta daca vrei sa pleci sau sa ramai ...

                              fugulet : ce ai face ca si co-organizator?

                              Comment


                              • @Thejock3r: sigur n-am logan?? eu stiu ca am avut unu rosu pana in decembrie anul trecut, si din martie anul trecut am unul alb cu 2 locuri ... nu e tot logan??

                                @sinx: nu am zis asta.

                                @skandal: "acu 2 seri spuneai ca nu ai timp , ca mai si muncesti" am zis ca mai si muncesc, pentru ca nu sunt la sef sa-mi zica ce si cand ... cand am treaba atunci ma duc chiar daca e si 2 noaptea

                                intrebare de baraj?? ce as face ca organizator... pai sa-l auzim prima oara pe mario ... am zis si de la inceput PRO MARIO ... dar corect era vot! 2-3 persoane ... nu una singura!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google