Logan Club Bucuresti Pe Bicicleta,rola,trotinete...etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Bucuresti Pe Bicicleta,rola,trotinete...etc.

    Hai sa incercam sa facem ceva frumos(sa protejam mediul inconjurator,sa facem si noi miscare,sa facem niste liniute legale,distractie si voie buna mai ales pentru baieti ca putem sa bem si noi o bere si sa conducem in acelasi timp)Deci care vrea si care are chef sa facem o intanlire LCB pe vehicolele enumerate in titlu?
    Eu unu vin cu bicicleta ca mi-e tare dor de ea!daca e frumos in seara asta putem chiar sa o facem in seara asta pe racoare la kiss la 21 cu o berica sau un ciko!astept cu nerabdare!
    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

  • #2
    Si eu si eu ... Dar pe role si din pacate nu pot in perioada asta ( sunt prins pana la inceputul lui iulie cu altele )

    Comment


    • #3
      Eu acum stau si ma uit la bicicleta si ma gandesc cum sa o tunez la motor si nu il gasesc!
      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

      Comment


      • #4
        Nea stuke ma bag si eu dar undeva mai pe aproape ca pana la kiss mor pe la crangasi. Undeva militari ,plaza , moghioros mai prin cartier pana ma obisnuiesc
        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

        Comment


        • #5
          Cand mai vin la Bucale, imi aduc rolele!
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • #6
            Vedem poate mergem prin poli sa facem o liniutza!
            Si mi-am adus aminte daca iesiti noaptea luati-va veste reflectorizante sa nu luam amenzi!!!
            Last edited by Stuke; 12 May 2009, 17:04.
            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

            Comment


            • #7
              uite unde erau ecologisti , nu mai aveti bani de benzol
              stuke, tu parca ziceai ca ejti mort fara masina

              Comment


              • #8
                Traiasca GPL-ul in vremurile astea)).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #9
                  De unde nene veste reflectorizante ''ca e scumpe''. Imi iau un stop din ala care licare si asta e.
                  Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                  Comment


                  • #10
                    mda e clar s-a abatut criza asupra ta..
                    daca vinde cineva bicicleta sau o inchiriaza sa ma anunte!
                    multumesc
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • #11
                      Bezme vezi tata s-a deschis pe la fac. de drept un centru de inchiriere biciclete parca(nu mai stiu exact unde). Nu cred sa aiba modele RS dar au dinalea cu EURO10 care nu polueaza deloc
                      Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                      Comment


                      • #12
                        ce rau ai fost
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • #13
                          Daca la mine te-ai referit , sa stii ca nu am fost rau doar am glumit
                          Doar nu te superi mata asa de usor !
                          Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                          Comment


                          • #14
                            nu ma supar ) dar tot sper sa mai conving lumea sa economiseasca bani... si sa polueze mai putin
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • #15
                              Pe mine nu ma ajuns criza!!!m-a ajuns burta!!!!Si daca pot sa imbine utilul(fac sport si economisesc bani)cu placutul(in acelasi timp ma racoresc cu o bere)de ce sa nu o fac!dar parca nu as bea o bere cand voi stati pe langa masini!!!
                              Last edited by Stuke; 14 May 2009, 17:00.
                              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google