Unde Mancam Bine In Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Se mananca bine in Boem, undeva langa ASE.
    Recomand penne siciliene.
    Se mai mananca bine si in Capriciosa, cea de la intrare pe DN1. In special desertul e brici, tiramisu. Ar mai fi de incercat pui cu portocale. Preturile sunt ok, nu sunt piperate.

    Comment


    • #32
      mancare buna la cantina universitatii bioterra ... tot ce vrei la preturi mici!
      sigpic

      Comment


      • #33
        shaorma la 1mai , 3 lei mica , 5 lei mare , da trebuie sa astepti juma de ora

        Comment


        • #34
          Dar altceva in afara de shaorma nu mai stiti?
          PS:prefer kfc decat shaorma ;).
          sigpic

          Comment


          • #35
            mananca kfc , mai toxic nu exista.

            Comment


            • #36
              Care sunteti studenti la ASE : Cantina de la Moxa ..7 lei meniul zilei... felul 1.2 si desert
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Pacco View Post
                Dar altceva in afara de shaorma nu mai stiti?
                PS:prefer kfc decat shaorma ;).
                Prefera tu prajelile alea tampite, ca noi mancam carne innabusita bine cu zarzavat si ceva condimente, toate astea invelite intr-o lipie facuta din apa si faina. Macar la saorma iti poti alege cat de picanta sa fie, la KFC te duci pe copca daca esti sensibil la stomac. A doua zi de dimineata pui doliu pe veceu.

                Acolo se vede cat de sanatoasa e mancarea gen KFC (nu vezi de unde provine carnea, nu stii de cate ori a fost folosit uleiul in care e prajita, s.a.m.d.)
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #38
                  @Dsign: Uleiul de la KFC nu se schimba niciodata, cand este prea murdar se filtreaza, iar cand se mai termina se completeaza ... cine crezi ca sta sa puna odata pe zi ulei de... "pfoai de lapsus am, dar oricum e scump ... nu e BUNICA ".
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    palmier ai vrut sa zici
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • #40
                      au mai spus si altii dar recomand si eu: Maverick(a) (non stop) cum ii spuneam noi cand eram la liceu complex orizont drumul taberei (preturi cam mari), si la Dines recomand shaorma pui cu un pahar de iaurt...hmm...o minunatie. la apaca am mancat de cateva ori dar nu prea mi-a placut.
                      sau mai nou meniul de crizaaa de la spring time: un hamburger (sau ce e ala), o salata buna si o doza de pepsi 0.33 toate la 5 lei
                      Last edited by geo_ultras; 18 December 2009, 00:13.

                      Comment


                      • #41
                        Am mancat bine la Casa Rustic, parca asa se numea, undeva pe Valea Oltului. Am mancat o pizza buna la Casa Roz... il asteptam pe skandal sa vina la o cafea si am zis sa mananc o pizza. Am ramas placut surprins... si locatia arata putin mai select decat majoritatea.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          O shaorma buna este ce-a de la valea lunga(militari), derya donner kebab.ce`a mare e exagerata...

                          Comment


                          • #43
                            Shaormaria 'La grasi' sau 'cabana' e 3 lei o shaorma mica si 5 lei una mare
                            Tinc fest !!

                            Comment


                            • #44
                              unde??? detalii..zona
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • #45
                                o shaorma foarte foarte buna e la maverick ( drumul taberei )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google