Unde Mancam Bine In Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ikea acolo mananci si bei cel mai bine !

    Comment


    • #62
      Saorma buna si acceptabila la pret ( 12 ron) e pe Pantelimon, la Marius ( lant de mai multe magazine ) dupa cimitirul Armenesc ! Preturi acceptabile si servire f buna ( zic eu ) este la Restaurant Anatolia ( zona Tei ). Specific turcesc. In rest aripioarele KFC rullz , chiar si hot dog-ul de Ikeea ...

      Pofta-n gura!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #63
        gogoasa infuriata ,cea mai buna,alte gogoserii evit,poti sa sti ce pun aia in ele,poate iti mai creste o mana ..si sti ce nu mai gasesc eu,ca veni vorba,cofetarii frate,sa iesi cu concubina seara la o prajitura?!unde?

        Comment


        • #64
          Recomand Tip-Top ca si cofetarie, sunt un fanatic al amandinelor. Iar cu gogosile, voi incerca, n-am mai mancat de hohohooou...
          @Joker: Buna idee, uitasem de colegii din tura de noapte care stau cu radarul.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • #65
            tip top,atat?...ceva mai "select"?,stiu ca era una pe la universitate,blocul vis-a-vis de cel cu pizza hot,unde era kenvelo odata...in rest nu mai stiu.Cofetarie-patiserie buna este si la apusului in bulevard,dar au program limitat si trebuie sa iei savarina acasa

            Comment


            • #66
              la cofetarie recomand Ana Pan !

              Comment


              • #67
                cofetarie..recomand Alice ( mihai bravu )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #68
                  Da da da, foarte bun acolo, recomand si eu ... le cuceriti pe doamne, domnisoare foarte usor daca dati o tura .
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by PCH View Post
                    tip top,atat?...ceva mai "select"?,stiu ca era una pe la universitate,blocul vis-a-vis de cel cu pizza hot,unde era kenvelo odata...in rest nu mai stiu.Cofetarie-patiserie buna este si la apusului in bulevard,dar au program limitat si trebuie sa iei savarina acasa
                    Incearca la French Bakery... sunt mai multe prin Bucuresti... au niste prajituri criminale...
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      si preturi pe masura
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #71
                        Pai PCH a zis de ceva mai select... dupa mine ei au cele mai bune prajituri...
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Voi vorbiti de mancare si mie mi-e foame ...si am Mac-ul langa mine dar nu vreau sa aud de asa ceva....as manca un sushi
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #73
                            va multumesc baieti pentru cofetariile recomandate,iar pentru amatorii de shaorma ieftina luati in vedere ca la kogalniceanu(cei din stanga cum te duci spre facultatea de drept venind de la cismigiu/lazar) au preturi de criza,am trecut ieri cu masina pe acolo si am vazut afis mare,shaorma mica parca 4 ron si aia mare 7 :|...deci se poate!
                            Last edited by skandal; 26 January 2010, 19:08.

                            Comment


                            • #74
                              haideti sa pastram titlul thread-ului : Unde Mancam Bine In Bucuresti fara comentarii pe marginea recomandarilor ...

                              Comment


                              • #75
                                Shaormeria Cleopatra , este in aviatiei , prin zona aceea , mai este o shaormerie tot acolo , unde este petromul , la parter la unul din blocurile acelea . La cleoptra imi plac sosurile(13ron shaorma mare) si la celalta de la bloc este 15ron parca ,shaorma de la 1mai , 7ron cea mare , acolo la copertina rosie , foarte buna si acolo ... Ar fi si Yummy Chicken dar nu recomand sa va luati shaorma(o face , si o incalzeste la cuptorul cu microunde ) , ci sa va faceti un meniu dupa pofta voastra (2-3 portii de cartofi 6 ron daca tin minte bine , o salata , si la carne in functie de ce aveti pofta , personal cu 15ron imi faceam un meniu care tinea ceva timp de foamne) ... Am uitat: La ceva "dulcegarii" recomand Ana Pan , si Cofetaria Maria (e pe langa shaormeria cleopatra , pe partea opusa la parterul unui bloc)
                                Last edited by Nimeni; 27 January 2010, 13:53.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google