Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plecare LCB la :Intalnire Nationala LOGAN CLUB 2014 -BRASOV

    Salut !

    Deschid acest nou thread pentru a afla cine si cum pleaca din Bucuresti catre intalnirea nationala LoganClub de la Sibiu. Azi, la Polivalenta, am auzit si o a doua versiune de plecare, duminica 26.07.2009. Drept urmare, pentru a sti cu cine stau de vorba dintre cei ce vor sa mearga de sambata 25.07.2009, propun sa facem o lista ca sa ne organizam plecarea. Si ca sa nu se mai deschida un nou thread o sa postez si o a doua lista cu cei ce vor veni duminica, pentru ca si acestia sa se stie si sa se organizeze cu plecarea.

    Sambata 25.07.2009

    1. ady_p
    2. .....
    3. .....

    Duminica 26.07.2009

    1. .....
    2. .....
    3. .....
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

  • #2
    Adi, avem un topic deschis aici, unde se discuta de plecarea spre Sibiu

    Comment


    • #3
      Ok, perfect de accord cu tine, dar nu vad nimic concret acolo. Daca moderatorii considera acest thread inutil, ii rog sa-l inchida sau sa-l stearga. Multumesc !

      Ok, nu a fost sters, deci e util. Haideti fratilor sa ne organizam ca nu mai e mult pana la plecare.
      Last edited by ady_p; 19 July 2009, 08:04. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • #4
        Sambata 25.07.2009

        1. ady_p
        2. Bobbyred ( nevedem acolo)
        3. Skandal ( nevedem acolo)

        Duminica 26.07.2009

        1. .....
        2. .....
        3. .....

        hai baieti va asteptam,vremea e frumoasa,gratarele sunt incinse si berea rece.....
        care mai doreste,care mai pofteste?
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #5
          duminica c.vio

          Comment


          • #6
            duminica je

            Comment


            • #7
              Sambata 25.07.2009

              1. ady_p
              2. Bobbyred ( nevedem acolo)
              3. Skandal ( nevedem acolo)
              4. Mario + sotia
              Duminica 26.07.2009

              1. .....
              2. .....
              3. .....


              dar hai sa stabilim si o ora de plecare si locul.....asta in functie de ce va zice Sibianul....a spus ca va posta pt cei care vin de sambata o ora de intalnire si locul sa ne duca la cazare....
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • #8
                Ok, hai sa stabilim. Avem doua variante de traseu :

                1. Bucuresti -> Pitesti -> Curtea de Arges -> Transfagarasan -> Avrig -> Cisnadie -> Sibiu

                sau

                2. Bucuresti -> Pitesti -> Rm. Valcea -> Calimanesti -> Cisnadie -> Sibiu

                In ambele cazuri, la o medie de 80 km/h (sate, orase/afara) facem cam 6 - 7 ore. Daca plecam in jur de 5 dimineata suntem acolo pe la 11 - 12. Daca sunteti de acord cu ora 5 dimineata, sambata 25.07.2009, ca ora de plecare, propun sa ne intalnim la Praktiker Militari.
                Astept propuneri vis-a-vis de traseul de urmat.
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • #9
                  traseul 2, pe Ramnicu Valcea ca nu pot merge la Sibiu si sa nu opresc pe Dealul Negru la MICI....... ora 5 e ok dar eu zic sa ne intalnim la Mc-ul din Militari (la Petrom)....... ne luam o cafea un sandwich si o intindem....
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • #10
                    din cate auzisem...trebuie sa fiti acolo la 10....nu 11-12 ! ori plecati mai devreme de 5 ori alergati masinile..
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #11
                      giocaru o sa ajunga la 10 )
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • #12
                        Aditu mai este varianta DN1 prin Brasov, dar o parere ar fi sa mereti pe Rm Valcea, cred eu ajungeti ceva mai repede.

                        Numai de bine si distractie placuta.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          ....sau Transfagarasan
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #14
                            Permiteti-mi o mica precizare:
                            1. Pentru cei care veniti de sambata 25 iulie, cu cazare, puteti ajunge pe la pranz (11-12), sau mai tarziu, cum puteti.
                            2. Pentru cei care veniti duminica, (intalnirea propriu zisa de duminica 26 iulie, cand vor veni toti), v-as ruga sa faceti in asa fel sa ajungeti la ora 10-10,30 in parcarea de la XXL Penny Market, ce se afla la intrarea in Sibiu (pe dreapta) dinspre Bucuresti (indiferent daca veniti prin Brasov, Transfagarasan sau pe Valea Oltului).
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • #15
                              Din cate vad, pana acum, sambata plec doar eu si Mario Popa. Bun si asa.
                              Eu am dat 6 ore estimativ, dar cred ca ajungem pana la 10 - 10:30 . Oricum, am numarul Sibianului si cand suntem aproape de Sibiu incepem sa sunam. Haideti fratilor, care mai vreti sa mergeti, e deja marti si trebuie sa ne organizam cum trebuie plecarea.

                              Plecarea la 05:00, sambata 25.07.2009, de la McDonald's-ul de langa Metro Militari.

                              Sambata 25.07.2009

                              1. ady_p
                              2. Bobbyred ( nevedem acolo)
                              3. Skandal ( nevedem acolo)
                              4. Mario + sotia

                              Duminica 26.07.2009

                              1. c.vio
                              2. CataFOF
                              3. .....
                              Last edited by ady_p; 21 July 2009, 06:43.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google