Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Rusu_Petre: Normal ar fi sa fie tot timpul. Parerea mea. Dar cum n-a mai fost demult, e normal sa ne intrebam cum s-a trecut la normalitate!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Salutare fratilor.
      Se pare ca noul ministru de interne i-a scos pe toti politistii pe strada. Si in Bucuresti strazile sunt pline de masini cu radare (Logan-uri MCV albe). Cel putin mie asa mi se pare ca sunt mai multe masini decat de obicei.
      Zile calduroase va doresc la toti ca se apropie iarna.

      Comment


      • Ce parere aveti de blocul pe care il face Agneza, vizavi de Finante? Cica vrea sa faca si un spatiu comercial/restaurant acolo. Dar unde o sa parcheze masinile? O sa le puna in straturi, le aseaza... in picioare?
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Misto cu ceata care s-a lasat de azi-noapte! Cam jumatate dintre participantii la trafic n-aveau dimineata nici macar luminile de pozitie aprinse, nu mai vorbim de faza de drum sau de luminile de ceata! Astia sunt din aia care fac economie la filament!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • @Gusi - pai daca tot au anuntat astia ca se scumpesc toate le este frica sa nu scumpeasca si energia si fac economie

            Comment


            • kostache - care mai e viata ta ca nici nu stiu cum mai arati
              Logan PH2 - 1.6,16v
              Logan PH1 - 1.6 MPi

              Comment


              • @Laur-ZCL-apoi care sa fie si eu pe meleaguri Calarasene si nu m-am schimbat deloc ai sa ma vezi duminica

                Comment


                • CristiYPY, ce xenoane ai! Tu vezi ceva cand circuli cu ele aprinse, in loc de luminile de intalnire? Ca sigur ala cu care te intalnesti nu vede nimic!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • cred ca are de 6000k
                    LOGAN 1.4 MPI

                    Comment


                    • Sa vedem in noaptea asta daca da prin oras cu ceva, ca deja s-a produs ghetush..Oricum, iarna asta a inceput mai bland decat anul trecut.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • nu cred ca o sa dea ca nu are cu ce nici nu cred ca ii interezeaza o lasa sa se faca de 30 cm
                        LOGAN 1.4 MPI

                        Comment


                        • e mai frumos cand mergi pe zapada sa scrasneasca zapada sub roti dimineata cand am venit la munca era zapada frumusica pe sosea

                          Comment


                          • Sambata am fost la tara, la Cascioarele. Drumul naspa pana la Manastirea; de la Manastirea la Oltenita si apoi la Cascioarele, deszapezit ca lumea, parca e in alt judet! Cred ca cei de la Drumuri Nationale Calarasi stau mai mult pe acasa decat pe drum cand e nevoie! Noroc ca si ieri si azi a iesit soarele si le-a facut treaba!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Pe drumurile principale s-a dezsapezit, dar pe stradutele laterale e jale. Mai ales daca ingheata noaptea asta, asa cum s-a prognozat.
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Pai ce sa bage bre pe stradute, cand sunt masini parcate pa ambele parti si abia mai poti trece cu turismul?
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google