Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @psebastyan- M-as mira sa faca asa ceva in Calarasi prea curand. Nu amenajeaza Primaria parcari intre blocuri, care ar costa mai putin, cred eu.Da' cine stie...
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • iti spun ca au inceput sa amenajeze si parcari: undeva pe progresul, asta face dl primar. Borduri la greu... cred ca are comisionul maaaaaaare...o sa va pun poze

      Comment


      • parcarile ca parcarile ca nu am ajuns ca in bucuresti sa nu avem unde sa parcam dar sa faca asfalteze strazile ca vom ajunge sa mergem pe trotuare cu masinile
        Last edited by Fane; 25 May 2010, 20:22.

        Comment


        • S-au hotarat sa asfalteze `drumul hotilor`

          Comment


          • pai hotii nu trebuie sa mai fure si ei?!

            Comment


            • Zilele astea poate o sa termine lucrarile de la intersectia Sloboziei cu Varianta Nord. Asta daca nu-i topeste canicula pe lucratori
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • nu nu nu sa o lase asa ca ne-am obisnuit cu ea de ce sa termine????

                Comment


                • @kostache- Am uitat sa-ti spun: azi dimineata, pe Progresul, imi sar in fatza 2 "comunitari", de m-am infipt in parbriz cand am franat! Fi-le-ar maidanezii de cap, cui le-a pus crotalii in urechi si cine ii ocroteste!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Gusi - puneti centira ca uite asa te lovesti la cap
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • @Laur-ZCL- Stai linistit, centura o port tot timpul. E drept, pusa dupa metoda "Fane-CL"
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Drepturile de autor pe luna asta cand le platesti?
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • @Gusi- da super naspa sunt destui de multi si destui de mari se pare ca o duc bine pe vremurile astea de criza sa il fi vazut pe al meu cit era de mare

                          Comment


                          • apropo de topicul asta "circulatia rutiera in CL"...
                            ce ziceti de un altul (sau putem posta aici) cu fotografii despre CUM SE PARCHEAZA IN CALARASI ?... k io am cateva "mostre" de inteligenta "altoita" cu sfidare si prostie...
                            astept pareri!
                            IT'S NICE TO BE IMPORTANT , BUT IS MORE IMPORTANT TO BE NICE !

                            Comment


                            • Pune-le ca sa ne vedem si noi inteligenta unora dintre soferii calaraseni !
                              sigpic

                              Comment


                              • "inteligentza" ar trebuit sa fie pus in ghilimele...
                                cuvantul cel mai potrivit ar fi NESIMTIRE!!!
                                Attached Files
                                Last edited by Fane; 10 June 2010, 19:20.
                                IT'S NICE TO BE IMPORTANT , BUT IS MORE IMPORTANT TO BE NICE !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google