Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @nasu - Iertare, n-am vrut sa supar pe nimeni. Era o simpla constatare, ca vine primavara, (se manifesta astenia de primavara).

    Comment


    • astenie astenie dar pe politai i-a inebunit de tot. nu mai poti sa misti o roata de ei

      Comment


      • Au iesit la testat noul radar, presupun doar; de regula nu-i bag in seama.

        Comment


        • ieri am fost la Bucuresti si i-am intalnit de vreo 3 ori cu noile "jucarii"

          Comment


          • Atentie!........,doua zile de razie facuta de politia calarasi la centuri,asa ca purtati-le.

            Comment


            • @Nasu- multumim frumos de info este de retinut dar sa vezi ce chestie ciudata de fiecare data cind ma urc in masina fara sa vreau pun centura cred ca mi-a intrat in singe.
              O fi de bine?????

              Comment


              • Sa le poarte ei intii......,si pe urma noi.

                Comment


                • Ei mai uita sa semnalizeze schimbarea directiei de mers..
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • zilele trecute oprise un echipaj exact pe trecerea de pietoni in dreptul sc.nr10,sa vb cu o blonda........am vrut sa-i filmez sa-i dau la antena 1
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • Ei erau in interes de serviciu..
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • @Gusi - nu,cred ca era o cunostinta ceva ca dupa 5 min ce au vb iei acolo sa suit si blonda in masina
                        Logan PH2 - 1.6,16v
                        Logan PH1 - 1.6 MPi

                        Comment


                        • Azi la scoala nr 5 m-am intilnit cu un logan echipat cu noul radar,detectorul a inceput sa caraie (in banda Ka,la vechile radare caraia in banda K),m-am tinut dupa el pe Bulevard pina la politie,semnalul la detector cind statea la o linie,cind urca spre maxim,probabil testau radarul,cert este ca a 2-a oara de cind intilnesc noul radar detectorul il ia in banda Ka.Preventiv mi-am luat si o statie cb,poate cu amindoua(detectorul+statia)amenzile sa fie 0.(ca si pina acum)

                          Comment


                          • Azi pe la ora 15 loganul cu radarul nou era postat pina in rondul de la pic(cu fata spre orasi),detectorul l-a simtit cam din dreptul petromului,de data asta in banda K.Baietii aveau un client si completau de zor.

                            Comment


                            • E un polei de zile mari! Pana la ora asta n-am vazut nici un utilaj de imprastiat sare/nisip, nici macar pe strada Bucuresti. De strazile laterale n-are rost sa discutam.
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • au imprastiat aseara putin pe la intersectii dar azi e teroare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google