Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da' sa vedeti ce gheatza pe stradutele marginase! Mai ales in apropiere de semnele"STOP" Haioasa rau circulatia pe timp de iarna in urbea noastra. Vorba unui clasic in viata "Iarna nu-i ca vara!"
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • stai linistit Stefan, asa fac toti prin tot orasul. de aceea se circula asa de "bine"

      Comment


      • doar ce am auzit prognoza pentru weekend si se pare ca ca fi viscol pentru partea de sud si sud-est asa ca pregatiti-va ca la noi nu va da nimeni zapada

        Comment


        • peste tot e la fel frate! : aglomeratie, impertinenta, prostie, lacomie, fitze, gropi, dejectii...dar beleaua e ca dai de multe in trafic dar bucuria cea mai mare ar fi sa stii sa te feresti de prosti!.
          lipsa text

          Comment


          • Apropos de ce zicea Kostache,cu noul cod galben pentru sudul tarii, cam cat credeti ca va fi de gros "stratul consistent" de zapada, de care zic meteorologii? Eu zic intre 30-50 cm...
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Cat o fi de mare zapada, numai sa fie ultima pe iarna asta ca m-am cam saturat..
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • @Fane-CL- nici eu nu mai pot cu zapada asta am dat in iarna asta la zapada de pe masina de linga masina de pe masina...... de pe masina ........ de pe masina ......... nu mai poooooooooooooooooooooot vreau sa vina vara ,primavara sau vara care o dori sa se arate prima

                Comment


                • De astazi la ora 18,pana maine la ora 09 este anuntat cod portocaliu cu posibilitate de a se extinde.Asa ca maine cred ca ne intalnim la un ceai foarte fierbinte daca nu sa aveti lopetii in masini sa ne facem ni noi loc.BAFTA
                  Logan PH2 - 1.6,16v
                  Logan PH1 - 1.6 MPi

                  Comment


                  • O gramada de utilaje azi dimineata prin oras, multe pe Sloboziei,la iesire din oras:unele plecau spre Drajna,altele se invarteau sa degajeze intersectia..Dar strazile laterale, tot pe ultimul loc. Ma gandeam azi sa las masina la serviciu, ca maine sotia si fetita stau acasa,dar pana la urma mi-am luat inima-n dinti, am venit acasa si am pus mana pe lopata si mi-am facut loc, ajutat de un vecin Ca problema mea era locul de paracare..
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • da si dupa ce pleci, maine, la munca nu mai gasesti locul de parcare, se gaseste cineva sa il ia!

                      Comment


                      • asa se intampla de obicei dar poate nu parcheza nimeni respectandu-i munca.
                        sigpic

                        Comment


                        • @stefan SRT- oooooo da de unde la noi respect ce ai patit ?

                          Comment


                          • @catalinsky- Cataline, nu vii si tu pe la intalniri? Tu ai venit la prima, anul trecut pe 30 mai, si de atunci nu ne mai vizitezi decat pe forum.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • mare grija la circulat pe sosele caeste jale si mare dar mare grija daca va duceti spre minimax chiar in colt aproape de mini unde stau taximetristi este o canalizare care surpriza .... nu mai are capac

                              Comment


                              • nu prea sunt liber duminica, cand la servici, cand cu fetita acasa, cand prind liber mai plec din oras pe la tara. O sa vin pe la vara cu fetita.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google