Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    multumim pentru avertisment......!
    sigpic

    Comment


    • #47
      azi l-am vazut pe cl 99 vis era pe grivita colt cu portului,...iar cu cl xx ame m-am salutat vizavi de liceul agricol...

      aveti mare grija pe Bd. Republicii intre Portului si Libetatii in dreptul aprozarului gura de canal semnalizata prost in mijlocul soselei....pericol de rupere a rotilor....
      Last edited by stefan SRT; 5 December 2009, 19:44. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #48
        Vedeti ca de cand au reparat bucata aia de la ILSA spre Prefab n-a mai pleccat radarul d-acolo.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #49
          multuim pentru avertisment....! thanks!
          sigpic

          Comment


          • #50
            ATENTIE!!!!!!!!!!!!!
            Str.Independentei este inchisa intre: Dobrogei si Portului; Libertatii si Caragiale
            SE SAPA LA MARE ADINCIME!!!!!!!!!
            sigpic

            Comment


            • #51
              Aveti grija cum circulati pe Bd. Republicii, dupa ce treceti de str. Caragiale pe sensul de mers spre Pompieri, inainte de fostul ''Urban'' de la bordura inspre axul soselei s-a lasat asfaltul (lungime:2,5-3m., adancime:20-30 cm. perpendicular cu bordura)
              sigpic

              Comment


              • #52
                @StefanSRT- Multumim! A devenit boala generala: se scufunda o strada, se repara, se scufunda alta! Abia se reparase "groapa" aia de langa Politie...Bdul Republicii o sa aiba mult de suferit pana o sa repare Varianta.
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #53
                  Daca va mai aud ca se circula greu in Calarasi...
                  Am facut azi 5 km in 5 ore!!! (Doraly- Carrefour Colentina)
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • #54
                    @Fane-CL: Cin' te-a pus sa fii azi la Bucuresti? Apropos, cat ti-a aratat consumul, dupa "raidul" asta?
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #55
                      Cred ca 5l/km, la 400hp e normal. La asta mare nu vad consumul, vad cum coboara acul de la rezervor
                      Last edited by Fane; 15 December 2009, 20:50.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • #56
                        Aaa, credeam ca ai fost cu "magarusul"...Eram curios cat papa in aglomeratie, ca la mers normal am vazut ca e econoama tare.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #57
                          In sfirsit au terminat soseaua de la piata orizont catre ambulanta printr-e blocuri ,este super acum dupa atitea gropi si noroi.

                          Comment


                          • #58
                            -Se poate circula cu 30-40 km/h, au mai aruncat nisip pe unele strazi mai circulate.
                            -Dimineata, la 7,30 nu era niciun taximetrist in statia de la 5 Calarasi, iar la Spital doar unul singur!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #59
                              au aruncat si cu nisip: pe Flacara, la mine in geamul lateral fata dreapta. o piatra cat oul de porumbel !!! noroc ca nu lau spart nemernicii

                              Comment


                              • #60
                                azi l-am vazut pe Cikmel la stop la volna, eu eram pe jos............... si pe YPY la 5CL cauta lanturi.......!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google