Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Astazi am dat o fuga la Cascioarele, la socri, sa iau un copan de porc si alte maruntisuri. Am plecat pe la 9 din Calarasi si pana la Manastirea numai zapada afanata 8-10 cm, numai buna sa iesi in decor! Dealtfel erau 2 ghinionisti intre Canton si Gradistea, iar pe la Rasa unul cu o Dacia 1300 a facut niste stanga-dreapta, stanga dreapta..Noroc ca in momentul ala nu venea nimeni din fatza! Dupa Manastirea, drumul bun, am mers cu 50-60 km/ora. La intoarcere drumul bun, ca intre timp s-au trezit si cei de la Drumuri din Calarasi si si-au facut treaba.
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #62
      Drum greu practicabil in spre ambulanta intre blocuri,sa speram ca vor binevoi domni de la primarie sa bage lama mai adinc.

      Comment


      • #63
        Circulatie ingreunata in municipiu, datorita faptului ca in intersectii e zapada afanata si/sau gheatza; nu s-au bagat utilajele de deszapazire pe strazile laterale; proprietarilor de autoturisme le vine grreu sa dea zapada din jurul propriilor masini, preferand sa "fure" locurile de parcare ale celor care au muncit sa le faca...
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #64
          mie mi se pare super ok orasul am fost de multe ori acolo si nu imi amintesc sa fi intampinat vreo problema in circulatie

          Comment


          • #65
            @ZEK83- Eu vorbesc de ieri si de astazi...In general -exceptand problema locurilor de parcare- circulatia nu ridica mari probleme.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #66
              pai am sa vin si luna asta pe acolo sper sa nu am parte de zapada daca e asa cum ziceti voi

              Comment


              • #67
                @Zek83- Pana vii sa stii ca se topeste zapada p.s.Intra in BAZA DE DATE si da un telefon daca vii, poate ne vedem!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #68
                  ar fi frumos sa stam putin de vorba. hai ca te anunt cand am sa vin. bafta

                  Comment


                  • #69
                    Atentie mare la caini pe sosele ca eu astazi cand am venit de la tara am luat unul cu partea din stanga a barii fata(aproape de intrarea in perisoru)!!! Am franat in ultima clipa si tot nu l-am putut evita!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Naspa... sper ca nu s-a lasat cu bara sparta sau alte pagube.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • #71
                        Nasol,imi pare rau pentru bara,dar iai facut parastas la ciine?,sa-i dai ceva de pomana.
                        Last edited by Fane; 27 December 2009, 11:34.

                        Comment


                        • #72
                          nu l-am omorat si bara si-a revenit la loc (norocul meu) nu a patit nimic.!
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Am mers astazi prin oras si am ramas "placut "surprins de frumusete de cratere ce au aparut pe minunata noastra strada Bucuresti !
                            Daca dupa o prima ninsoare arata in halul asta ma intreb cum va arata la primavara ?
                            A si mare grija la primavara cind se va usca pe afara sa nu va prinda vreo furtuna de nisip ca au folosit fffffff mult pina acum

                            Comment


                            • #74
                              e foarte posibil deoarece la noi e ca la nimeni...........!!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Asa e asfaltul ''electoral'' , tine tot atat cat tin minte alesii promisiunile din campanie
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google