Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lumeee care aveti barca este indicat sa o folositi ca este super fain pentru mers cu barcuta atit de multa apa ...... nu am mai vazut de mult prin oras

    Comment


    • Da, e super! Vorba e, daca nu se desfunda canalizarile zilele astea, cat o sa ajunga nivelul apei? O sa ascultam "cotele apelor in municipiu"!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • o sa se scga incet, incet...in cateva saptamani
        sigpic

        Comment


        • Acum vin de la voi.... nu e chiar asa rau.. parca mai rau e in Slobozia cu apa.
          numar secundele

          Comment


          • @Marius- Da un semn cand mai vii la Calarasi! Pe mine ma gasesti la serviciu zilnic, in curte la Vama( dupa ce treci de sensul giratoriu inca 1-2 km, pe stanga).
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Ok.. baga un nr de tel pe privat.
              numar secundele

              Comment


              • Ce frumos se circula in cartiere! Te duc sleaurile ca sinele tramvaiul! M-am chinuit azi ceva pana m-am "urcat",sa parchez!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • @Gusi- da super tare la noi in urbe mai ales astazi pe grivita la capat linga 5 cl supeeeeeeeeeeeeeeeeer sa traiasca autoritatile locale

                  Comment


                  • cred ca este epidemie de gropi in Romania, acum se vede tratamentul (fara injectii, antibiotice, etc)!

                    Comment


                    • Vaccinati gropile

                      Comment


                      • degeaba le astupa k in 1 sapt se fac la loc(poate chiar mai mari)

                        Comment


                        • ..

                          cred ca va trebui sa ne invatam cu gropile...ca asa vor ramane
                          Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                          Comment


                          • a inceput asfaltarea gropilor pline cu apa, buna priza

                            Comment


                            • Salutare tuturor. Nu stiu cum mai e circulatia prin oras, dar eu cand am venit prin decembrie 2009 pe acolo (niste treaba cu bunicu pe la casa de pensii) am facut turul orasului ca sa ajung. Multe intersectii fara indicatoare si multe strazi cu sensuri unice. M-am invartit in jurul cozii prin oras, dar nui bai, a vazut si sotia mea bratul Borcea de pe faleza. De loc sunt din judet (Plataresti) si cunosc destul de bine orasul ca pieton, dar ca sofer a fost o aventura, mai ales ca a fost prima data cand am circulat cu masina prin oras. Mi s-a parut ca sunt multe intersectii fara indicatoare rutiere. Poate intre timp sa mai schimbat ceva.
                              Ca sa fiu on-topic iesirea din oras spre Oltenita, cand se face la stanga spre Oltenita, marcajul rutier nu se mai vedea si am ratat intrarea pe drum. A trebuit sa virez brusc si in scurt, dupa intersectie si am intrat ca si cum veneam din sensul opus. In Oltenita parca era mai bine dirijata circulatia, nu mai retin exact.
                              De drumuri nu comentez, le cunoasteti mai bine decat mine. Doar un singur drum evidentiez (amintit si intr-un alt post) DJ 301 Bucuresti-Budesti. Ma refer la portiunea de la intrarea in judet (dupa Tanganu) si pana la Budesti. Este criminal, eu unul nu mai am cuvinte. Cine a circulat de curand pe acest drum stie de ce. O sa-l filmez si o sa postez filmul pe net, sa vada toata lumea ce drum exista la 25 de km de o capitala europeana.
                              In rest numai de bine tuturor si mii de km fara gropi.

                              Comment


                              • @Dion- Daca intrai mai des pe forum..Eventual dadeai un semn ca vii si cred ca avea vreunul din noi timp sa te conduca. Despre intersectiile nedirijate, din pacate "este multe"!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google