Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Aloha ! Am auzit ca la noi in Calarasi se va face un patinoar nu ? Sincer nu cred ca mai este nevoie pentru ca pe sosele este muuuuult mai bine decit pe patinoar ...... te dai cu masina !
    Chiar mai devreme in fata mea unul cu o Skoda Octavia sa pus de-a curmezisul in fata la Agneza!
    Sa traiasca alesii nostri si sa nu ii mai vedem de flori ......

    Comment


    • #77
      Mare dreptate ai Fane.... ca la cate minciuni au spus nici ei nu ma stiu.......
      Asa o sa ramana pana la urmatoarele alegeri !!??
      sigpic

      Comment


      • #78
        @kostache- Excelenta treaba cu florile
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #79
          fratilor nu stiu daca ati venit si prin bucuresti dupa ninsorile astea sa vezi aici cratere adevarate nu gluma. lasa ca maine ajung si eu pe acolo. sarbatori fericite tuturor loganistilor din calarasi si nu numai.

          Comment


          • #80
            Imi imaginez ce este in bucuresti tinand cont ca toate strazile sunt carpite si tot asfaltul a sarit...!!!
            sigpic

            Comment


            • #81
              A innebunit lumea de tot!Astazi, venind de la serviciu, am asteptat la semafor la Orizont, eram a 3-a masina. Verde pentru masini; se pun cei din fata in miscare, incep sa avansez si eu incet, si sar frate pietoni, o droaie, printre masinile noastre! Nu conta ca era rosu pentru ei, dadeau navala spre piata si dinspre piata! Zici ca se dadea carne gratis si fugeau sa apuce si ei ceva!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #82
                @Gusi -Ai mare dreptate !
                Si unii se mai mira de ce sunt atatea accidente.!?
                sigpic

                Comment


                • #83
                  lumeeeeeeeee ce se mai lucreaza la peticit pe str bucuresti abia acum o sapt au peticit si astazi erau iar la datorie

                  Comment


                  • #84
                    Mda, ca doar o sa vina iar lapovite/ninsori si dupa aia din nou o sa carpeasca! Apropos, si drumul ala peste linie, pe la Alitrans e varza. Pacat, ca varianta aia mai scurteaza distanta pentru multi si mai descongestioneaza si bulevardul.
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #85
                      <p>Aveti grija la peny acolo ca a inceput sa stea politisti,aseara a fost un accident pe trecerea aia de pietoni,si i-am vazut si azi acolo stand la datorie,asa ca mare grija cu pedala!</p>
                      Last edited by Fane; 13 January 2010, 03:40.

                      Comment


                      • #86
                        Atentiune natiune.....!,alesi neamului trezirea...

                        Asa este baieti ,au aparut problemele dupa aceasta asa zisa iarna,gauri, lipsa indicatoare si multe alte probleme din trafic.domnul primar ar trebui sa se trezeaca si sa se apuce serios de drumurile din CALARASI,DAR SA LE FACA CU SIMT DE RASPUNDERE nu cum lea facut pina acum.As mai vrea sa semnalez o alta problema,dupa cum probabil ati observat la PENY MARKET in acea parcare nu poti sa parchezi masina cind te duci la cumparaturi din cauza domnilor taximetristi care in mod abuziv ocupa atitea locuri de parcare si pur si simplu nu ai unde sa parchezi sau cum sa intri in magazin.ce fac domni politisti care stau pe la colturi nu ii vad?,sau cu masinile alea parcate pe strada bucuresti deavalma?,oare sa le fie frica sa ia masuri cu taximetristi sau cu cei parcati aiurea pe bucuresti?
                        Last edited by Fane; 14 January 2010, 04:32.

                        Comment


                        • #87
                          salut baieti. eu am venit astazi in cl si am fost pana la peco, sa-mmi iau un detector radar si dupa ce m-am intors am facut proba la el. Am ajuns la 38 la orizont si era radarul acolo, asa ca aveti grija cu viteza .

                          Comment


                          • #88
                            Aveti grija si dimineata,purtati centura ca de obicei dimineata sta la agricol si in parcare la 38`u de la orizont...ii vad zilnicAstazi a dat 3 amenzi numai cat am trecut pe acolo,ma duceam la scoala)

                            Comment


                            • #89
                              Am vazut astazi la stiri pe Antena 1 Calarasi ca se mai face si cate o actiune pentru temperarea pietonilor bezmetici. Prost e ca nu se face ceva pentru educarea rutiera, nici macar in scoli...Si din pacate in scoli nu se mai face nici carte cum trebuie..
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • #90
                                Azi era un echipaj la 5Cl, un taximetrist a virat stanga de pe banda 1, vigilenti, baietii l-au oprit imediat. Poate asa se mai disciplineaza si baietii cu masini galbene, ca prea se cred stapanii soselelor.
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google