Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, prost este ca s-a oprit si apa de vreo ora si nu stim cat vor dura reparatiile
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Se pare ca s-au rezolvat problemele in intersecta de la 5 Calarasi, au plecat utilajele si se circula.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • sa vedeti voi in dimineata asta chiar la 3 asa ce apa era la 5 calarasi,pacat ca nu am avut o undita ca dadeam la peste,si-a facut asta masina neagra de la baltoaca aia)
        aveti grija ca c-am seara de seara sta garda la intersectia de la agricol

        Comment


        • Salut colegi...stie careva dintre voi daca drumul dintre Lehliu Gara-Rasi-Orezu-Ciochina este bun si se poate merge pe el decent?
          Vreau sa vin pe autostrada si apoi sa merg spre Cazanesti(la tara) ca sa nu mai iau toate comunele la rand pe partea cu Urziceniul.
          Ultima data cand am trecut pe acolo acum vreo 3 ani stiu ca acel drum era CRIMINAL si cu toate ca am citit in presa locala ca s-ar fi inceput asfaltarea pe acel tronson vreau sa va intreb daca sa si terminat.
          Mersi mult pt. eventualele informatii.

          Comment


          • Ultima data cand am fost pe acolo, anul trecut tot rau era. Eu zic ca nu merita, timpul pe care il scutesti pe autosrada il pierzi de la Lehliu la Ciochina. Eu pe Urziceni as merge.
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • Ivan Marian - Te sfatuiesc sa nu o iei pe drumul acela,eu am neamuri la Lehliu,si asta vara am fost pana la Crasani dar cu aro,loganul il rupi pe acolo o sa-l sun pe unchimiu si te anunt mai tarziu

              Ivan Marian-am vb cu unchimiu si nu sunt gropi sunt sleauri asa ca te sfatuiesc sa vi pe urziceni.bafta
              Last edited by Laur-ZCL-; 29 March 2010, 17:56. Reason: Automerged Doublepost
              Logan PH2 - 1.6,16v
              Logan PH1 - 1.6 MPi

              Comment


              • Morti mamii masii lui Berceanu asta nenorocit si la toti guvernantii!
                Sa dea Dumnezeu sa se duca ei in sleauri si acolo sa ramana la 2 metri..
                Mersi mult baieti pt informatii..Toate bune si poate copii nostri or prinde sosele mai bune!!

                Comment


                • M-a sunat Danutz si m-a rugat sa scriu sa fiti atenti la trecerile de pietoni. Politia Rutiera desfasoara astazi o actiune, pentru depistarea celor care nu acorda prioritate pietonilor. Mare atentie!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • @Laur-ZCL: Domnu' Laurentiu, vi s-a defectat maneta din stanga volanului? Astazi pe bulevard, cand depaseati...
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • @Gusi - am uitat ca avem si semnalizare,glumeam dar ma enerveaza papa lapte astia care abia merg
                      Logan PH2 - 1.6,16v
                      Logan PH1 - 1.6 MPi

                      Comment


                      • ce grabit erai mai nea Victore de dimineata mi-ai dat emotii cind te-am vazut asa hotarit

                        Comment


                        • @Kostache- Glumesti! Cum sa nu stau la intersectie?! E drept ca eram cam in fata...
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Mai fratilor,ce face-m cu intersectia de la 5 calarasi?,ca este de groaza la orele de virf,chiar primaria nu face nimic?,ca sa nu mai zic de sosele ca sunt jalnice.

                            Comment


                            • Mai fratilor, ce face-m cu intersectia de la 5 calarasi?, ca este de groaza la orele de virf, chiar primaria nu face nimic?, ca sa nu mai zic de sosele ca sunt jalnice.

                              Scuze de dublu post dar situ asta face figuri,atentie administrator!....
                              Last edited by NASU; 26 April 2010, 19:36. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • @NASU- Se lucreaza pe site...Se face curatenie..
                                Apropo de curatenie:s tie cineva cine vine zilele astea in Calarasi? Se peticeste(pardon! se asfalteaza ), se varuiesc borduri...Cine o mai veni frate, ca Iliescu a fost prin Calarasi, Constantinescu a fost, Basescu a fost.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google