Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce zicea domnul Presedinte, mai zilele trecute, ca se risipesc bani? Ia uitati-va prin Calarasi:nici nu s-au asfaltat/peticit toate strazile, dar s-au facut deja marcaje din alea bengoase, in relief!
    A,si bine ca s-au astupat santurile(ca alea nu mai erau gropi!) pe langa Policlinica 2, pe unde stau Gigel si Ionut-VIS, ca pe acolo era jale!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • In sfarsit si vesti bune, s-au apucat de reparat de la poarta 2 spre Prefab
      link
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • o veste bune in sfarsit ..dai bine ca se apuca de asta ca pe restu leau terminat )

        Comment


        • S-au redus trecerile de pietoni pe str.Bucuresti. Nu s-au mai facut marcaje si s-au scos/mutat si indicatoarele. Doar ca lumea tot o sa treaca pe unde stia...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • am observat si eu treaba asta dar nu eram sigur
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • @Laur-ZCL- Pai mai greu le observi, iar pietonii sunt obisnuiti sa treca tot pe acolo...
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • gusi-ieri le-a astupat de tot cu 2,3 pomisori din aia verzi
                Logan PH2 - 1.6,16v
                Logan PH1 - 1.6 MPi

                Comment


                • Balamuc in zona balciului. Aglomeratia ca aglomeratia , ne obisnuim cu ea, dar strazile din jur sunt praf. Si multa pulbere! Las' ca n-am eu cea mai curata masina, dar cand am plecat, dupa vreo 2 ore, aveam praf de doua deste pe masina
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Pai la balci se merge pe jos, nu cu masina...
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • @Fane-CL: Pana aproape de balci cu masina, dupa aia, normal cu autopicioarele
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • In seara asta pe Rahova era sa ma buseasca un dubagiu care vorbea la statie...Noroc cu tzatzele lui Dragu, ca am fost nevoit sa incetinesc..Dubagiul era ocupat, n-a avut timp sa vada ca tre' sa opreasca la "STOP", pe Heliade Radulescu!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Plin astazi orasul de echipaje de la Rutiera, cum n-am mai vazut demult. O fi fost vreo actiune, filtre, cautari de traficanti, masini furate? Stie cineva?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Gusi...asa era si la noi in seara asta...e ceva general
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu avem sosele dar avem tițe la fiecare intersectie mai au putin domnii de la primarie si o sa puna si printre blocuri.TOT INAINTE.....

                              __________________
                              LOGAN CLUB CALARASI

                              Comment


                              • nu credeti ca sunteti prea curiosi?vi se pare anormal sa vedeti mai multa politie pe strazi/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google