Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fane-CL- Adica sa gasesc o firma care sa ne dea ecusoanele si ceva maruntis daca le luam?!
    Ce faci Fanele, esti in zona cu semnal? Cum a fost azi? La noi mai subtirel azi..Si n-a mai fost in vizita nimeni din LCC.
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Pai, vezi? Daca nu va vizitez eu nimeni nu va calca pragul
      Cum sa fie, ca la munca, pedalez de nebun.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • Pedaleaza, dar cu grija! Vezi/auzi cate se intampla! Numai bine!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • azi ajung si eu acaasa, sa ai drumuri bune fanel, si sa ne auzim cu bine. Salut Gusi

          Comment


          • Ecusoane brodate Logan Club ptr.geci, hanorace. Sunt 2 modele. Singura chestie este pretul, 11 lei/bucata, pentru o comanda de minim 20 de bucati! Pretul scade la 8 lei daca vrem 100 de bucati..
            Attached Files
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • @Florinneny -mersi domnu'
              @gusi- as merge pe prima varianta, da-i drumul la comanda, eu vreau 5 bucati. Poti sa dai drumul la o lista sa vedem, macar orientativ cam ce cerere avem.
              In alta ordine de idei, am primit o invitatie din partea LC Constanta pentru data de 14 noiembrie. pentru detalii http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=6867. Eu o sa merg, daca mai e cineva care vrea sa mearga, vedem cum facem.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • Prima varianta imi place si mie, ma inscriu si eu pentru 5 bucati.
                Azi am fost o fuga la Slobozia, sa vedem Kaufland. Bun drumul pana la Slobozia, mai proasta varianta, s-a denivelat..
                Last edited by Gusi; 7 November 2009, 18:12.
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Bravo danutze sa vina cit mai multi baieti.

                  Vreau si eu doua ecusoane.

                  Doua din prima varianta
                  Last edited by NASU; 7 November 2009, 19:14. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • @NASU- Vorbim maine mai pe larg..
                    @Fane-CL-Interesanta chestia de la Tulcea, dar,din pacate saptamana viitoare trebuie sa mergem la tara, e ziua nepoatei mele. Sa mai vad, nu e imposibil sa mergem sambata la Tulcea si sa ma duc duminica dimineata la tara.
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Ok,gusi vb ,dar sa vad cum fac sa fug si eu miine macar o ora ca nu pot mai mult ca am musfiri ca este ziu lui fimiu.

                      Sper sa pot sa ajung.
                      Last edited by NASU; 7 November 2009, 19:43. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • @NASU- Sa-ti traiasca baiatul, sa fiti sanatosi cu totii!
                        Daca poti veni o juma' de ora, bine, daca nu, ramane pe data viitoare
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Baieti va salut ca mai am treaba cu pregatirile ,mai vb si daca nu oi putea sa ajung miine la intilnire o sa va rog sa ma tine-ti si pe mine la curent cu sa mai discutat.va salut si va doresc n buna, si drum bun pentru cine se afla la volan.

                          Iti multumesc gusi pentru urare si sa dea dumnezeu la toata lumea, si ai vostri sa traiasca.

                          Si ramine valabil..., daca dati comanda de embleme vreau si eu doua din prima varianta.mersi.

                          Si te rog pe tine gusi sau i le dai lui (bdm) daca aduce fane embleme pentru parbriz si luneta te rog sa-mi iei si mie doua si vb.(daca nu ajung miine).
                          Last edited by NASU; 7 November 2009, 20:13. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @Sebastian-pt. a urca pozele vezi ca undeva jos in stanga paginii exista un buton ''post reply'' actioneaza acest buton, dupa care iti apare pag. ''raspunde la thread'' mai in josul pag. gasesti alt panou numit ''optiuni aditionale'' acolo gasesti ''gestiunea atasamentelor'' il actionezi , dupa care iti apare un buton ''browse'' il actionezi si incarci poza pe care o doresti, dupa ce incarci cate imagini doresti in partea de jos a panoului ''optiuni aditionale'' gasesti butonul ''trimite reply'' il actionezi si gata.
                            MULT SUCCES!!!!!!!!!!!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • @stefanSRT multumesc! incerc azi cat mai devreme posibil sa le urc (pozele)

                              Comment


                              • Daca vrea cineva sa se mai inscrie pentru ecusoane brodate, la 20 buc le luam la 11 lei.buc si cu Fan Curier inca maxim 20 lei, ies la 12 lei/bucata. Mai ieftin n-am gasit... Eu am zis ca iau 5, Fanel 5, Nasu 2. Daca vreti sa va hotarati pana la sfarsitul saptamanii, va rog sa spuneti, altfel, trebuie sa anunt firma ca mai amanam. Modelul e cu o pagina in urma(primul model).
                                In alta ordine de idei, unde ati gasit cel mai ieftin RCA? Eu am de 2 ani la Allianz Tiriac, am si Casco la ei, si azi aflu ca pentru 1 an tre' sa platesc aproape 500 de lei(cica incluzand si reducerea!!!) Am gasit la Generali la vreo 450 lei. Alte preturi?
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google