Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    me to.merge

    Comment


    • #92
      ma bag si eu

      Comment


      • #93
        Pana acum 6 insi! Sotia mea zice-ce va luati de banii astia? Poate tigari, ca nici de benzina nu va ajunge pana va vine iar randul
        Ieri mi s-a ars faza scurta la farul din dreapta si mi-a schimbat Gigi becul, iar dupa aia si-a facut ambreiajul, l-a gresat frumos. De drag acum sa-l calci nu mai zici ca mergi cu u650
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #94
          7 cu mine. O sa vin si eu duminica.
          Last edited by maryus_frt01; 20 October 2009, 21:42.
          ... restu' e logan

          Comment


          • #95
            poate vin si eu maine sa imi faca si mie ambreiajul. dak vrem sa facem jocul ala tiganesc, cei care participa trebuie sa fie prezenti in fiecare duminica

            Comment


            • #96
              se pare k unii sau hotarat in legatura cu jocul...poate d dminica incepem sa strangem banii

              Comment


              • #97
                @AndreiMNO- Nu cred ca e nevoie neaparat. Pot sa-i dea banii sa-i aduca unul dintre noi, daca nu poate veni.
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #98
                  Duminica facem lista

                  Comment


                  • #99
                    da Gusi dar m-am referit k trebuie sa dea bani in fiecare duminica

                    Comment


                    • eu nu pre pot sa ii dau la sapt
                      era mai bine la luna, k erau bani mai multi chiar dak asteptai.

                      Comment


                      • e o ideie buna cea a lui Nenea dar trebuie sa astepti 7 luni sa iei din nou banii....ar fi mai bn sa marim suma...sa fie mai mult d 20 d lei

                        Comment


                        • nu ypy astepti 7 saptamani k punem in fiecare saptamana nu o data pe luna

                          Comment


                          • @Fane-CL- Cand mai ai ocazia sa intri, zi cum e cu Windows 7. Deocamdata mi se pare super.A gasit si ultimele drivere ptr.placa audio si se aude brici, Cred ca-mi trebuie vreo 3-4 zile sa-i dibuiesc tot meniul
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • salut "gusi", daca ai imprimanta,iti merge in windows 7 ?

                              Comment


                              • O,lume noua! Salut! Cataline, abia de ieri am instalat 7. Imprimanta am, dar am bagat-o la cutie de vreo 2 luni, ca nu mai are toner si nici bani nu sunt... N-am incercat sa vad daca merge cu 7, dar sunt convins ca in scurt timp o sa apara toate driverele necesare.
                                Tu ce mai faci? Acum sa stii ca poti veni daca vrei, in fiecare duminica la 15 trecute fix ne intalnim la Zoo.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google