Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Asa e, uitasem, da' buba pe care mi-a facut-o bricheta lui Andrei nu pot s-o uit
    @gusi-vezi daca n-ai gasit scara mai inainte, au inceput ploile si nu mai poti sa urci pe acoperis
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • #47
      @Fane-CL- Ploaia mai tine o zi-doua si o rezolvam! Cu...acoperisul! Problema ailalta ramane pe constiinta: dupa ce ti-am fumat tigarile, te-am lasat si fara...linguritza!

      LA MULTI ANI, Marian! Multa sanatate si bucurii ii uram colegului nostru Marian( CL 02 YSA) !
      Last edited by Gusi; 8 September 2009, 08:53. Reason: Automerged Doublepost
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #48
        Primul loganist al tarii a venit sa planga la Calarasi.... foarte tare!
        @dexter-trebuia sa mergi in centru si sa-l intrebi pe dom'Traian daca vrea cumva sa-i schimbi ledurile in bord, o plafoniera, ceva...
        Este posibil ca acest domeniu să fie de vânzare!
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #49
          am vrut,dar nu ma lasau SPP-istii.

          Comment


          • #50
            nu a avut bunavointa sa vina cu un logan. a venit cu un S

            Comment


            • #51
              @AndreiMNO- Si avea Loganu' in portbagaj!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #52
                Uite, asta era maşina cu Băse! Loganul cred că-l lăsase la spălat.

                Comment


                • #53
                  Wow! A trecut ZENIT pe la noi! Tre' sa insemnam undeva in grinda! Marius, te mai asteptam! Chiar fara...Base!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #54
                    ne-am specializat in polishat telefoane. cine e interesat sa ne contacteze

                    Comment


                    • #55
                      al meu a iesit super......

                      Comment


                      • #56
                        Daca dati pe caiet, am si eu un telefon care are nevoie de polish...
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #57
                          dam si pe caiet nu e nici o problema

                          Comment


                          • #58
                            @AndreiMNO- S-a marcat!
                            @Fane-CL- Cum aveau aia de la Timisoara si Sibiu stickeru' pentru cei care n-aveau Logan? FAN LOGAN CLUB? Sa le facem si celor care n-au Logan, cum e prietenul lui YPY, Valentin, daca sunt amatori...
                            Am vorbit azi cu skandal si la ei e 5 lei stickerul, dar numai ala de pe fatza. Ala cu www. e separat, 3 lei/bucata. Deci tot la 8 lei se duce. I-am zis ca o sa iei legatura cu el, sa vezi daca poate sa faca sigla(emblema) si la ce pret.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #59
                              S-a intamplat ca zilele trecute , cand a fost fetita in spital, sa nu pot sa plec si aveam nevoie de o masina...Pana la urma, am rezolvat in altfel...
                              Asa ca daca vreodata aveti nevoie de o masina,daca se iveste o problema urgenta, puteti sa ma sunati! Stiu cum e, de cand nu aveam masina!..Si nu aveam la ce sa apelez.
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • #60
                                de ce nu ai dat un telefon? eu unul mai mult ca sigur te puteam ajuta...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google