Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NASU- Pui si tu un abtibild din ala smecher pe parbriz Si daca totusi se intampla, suni un prieten!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Eu am geamurile cu folie de 2 ani, de atunci doar un politist mi-a cerut omologarea.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • Atunci trebuie sa vb la munca sa fac comanda.

        Cu iti este norocul,dar mai gasesti si "baieti" ai inteles,nu?
        Last edited by NASU; 3 November 2009, 20:48. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Cere si tu mai multe, zi-le ca ai 5-6 masini, ca as vrea si eu unu' d-ala albastru.
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • La noi acum sunt cica personalizate cu nume prenume si seria legitimatie,ca eu sunt membru ypa.dar osa ma interesez sa vad care este treaba.

            Si oricum am inteles de la cine se ocupa ca ar costa la bucuresti cam 50 ron.

            O sa mai vb duminica despre asta ,oricum am in vedere ,dar nu promit nimic.

            Baieti mi-a venit o idee.....,cear fi ca de sarbatorile de iarna face-m la fiecare di club cite o agenda si un pix cu sigla sau denumirea lcc inscriptionate pe ele?ce zice-ti?

            Ce zice-ti?, fane si gusi.
            Last edited by NASU; 3 November 2009, 21:11. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Nasu t pot ajuta eu cu folia si cu alte imbunatatiri p care vrei sa le mai faci la masina...vb mai multe duminica

              Comment


              • Ok cristi vb duminica,iti multumesc.

                Baieti...,eu ma retrag ca miine dim ma trezesc la 04.30 ca plec la munca,va doresc n buna si ne auzim si miine seara.va salut.
                Last edited by NASU; 3 November 2009, 21:56. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • @Nasu- Cred ca e cam scump sa faci cateva bucati. Cam asa s-a intamplat cu siglele acelea pentru grila fatza.Ideea e interesanta, ramane sa mai vorbim.
                  Eu ma gandeam la niste chestii brodate, Logan Club, rosu cu alb, exact cum e in pagina de sus a forumului, pentru aplicat pe geci, hanorace...Am cerut o oferta de pret la o firma si pentru 20 de bucati costa 12 lei+TVA..
                  Last edited by Gusi; 3 November 2009, 22:01.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Gusi ar fi bine daca am face ceva personalizat cu nr d masina

                    Comment


                    • salut baieti,duminica osa vin si eu,suna frumos cu idea cu hanoracele o sa ma bag si eu la hanorace

                      Comment


                      • Nasule,loganita acuta a mai lovit unul(Achim),urmeaza Adi Iorga?

                        Comment


                        • Sunt curios cati vom fi pe 30 mai 2010, cand se implineste un an de la prima intalnire Logan Club Calarasi!
                          In al doilea rand, vreau sa le multumesc public lui Gigi_tudorake si lui CristYPY, primului pentru bordul cu lumini verzi (pe negativ!) si celui de-al doilea pentru parasolarul din folie transparenta, montat pe interior!
                          @DANUTZ- Achim tot a mai dat tarcoale pe aici, a mai intrat,a mai citit, dar n-a scris...Adica a scris de curand dar n-am inteles..
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • cu mare placere gusi

                            Comment


                            • Am primit alta oferta pentru ecusoane brodate Logan Club, in jur de 7-8 lei cu TVA per bucata. Daca mai caut, vom gasi cu 1-2 lei?
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Pai, mai insista, cine stie?
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google