Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    eu sunt de acord

    Comment


    • #77
      Ma bag si eu, ca la cum bate vantul, asta ar fi singura banca fara dobanda...Sa vedem cati ne strangem si sa hotaram o suma.
      In alta ordine de idei, am cazut si eu pe ganduri: la ce ii trebuie lui Marian lista cu membri si numerele masinilor, ca doar sunt pe forum, nu facem nimic ilegal, nu ne ascundem?!
      Eu vroiam sa-mi fac o placuta din aia cu numele(de fapt userul), cum sunt alea din peco, care se pun pe parbriz, in interior...Mai vedem, ne mai gandim, ne mai scobim prin buzunare..
      P.S. Fane-CL si-a luat oglinzi de MCV; sa mai stea pe acasa si o sa le puna.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #78
        si eu sunt d acord...si ma alatur si el lui andrei,gusi si nenea...sa vedem cn mai este d acord cu noi

        Comment


        • #79
          CL 03VGR astazi pe la 14.30 era pe la BRD
          sigpic

          Comment


          • #80
            @stefan SRT- E marius_frt01 din Gradistea, vecin cu CristYPY!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #81
              te-am vazut "stefan SRT", eram in masina, ma duceam sa platesc rata la ........... masina
              ... restu' e logan

              Comment


              • #82
                Gusi!!!!!!!!!! pietonii au intotdeauna prioritate chiar si atunci cand traverseaza pe unde NU trebuie!!!
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Hai sa-i lasam pe pietoni...Sa pregatiti BAZA DE DATE, cum ne roaga CL 02 YSA( Marian). Tre' sa-l intrebam ce sa scrie in FISA POSTULUI- nume, prenume, renume, nr. auto, telefon,nr.la pantofi, nevasta/prietena/amanta , animal de companie
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #84
                    are cineva idee ce se intampla cu politaii din orasul nostru? nu mai ai loc de ei pe strazi...

                    Comment


                    • #85
                      poi sau asezat p oras...k in afara nu mai e nici unul...

                      Comment


                      • #86
                        @CristYPY-Da, poate s-a terminat cota de benzina si tre' sa merga pe jos! Si atunci stau prin jurul casei!
                        Astazi m-am incrucisat cu maryus_frt01, pe la Penny si cu CL 77 DAN pe Bucuresti, cand veneam acasa. Salutam si aici!
                        Last edited by Gusi; 15 October 2009, 20:55.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #87
                          Punem de CARU' ala? Propun 20 lei/persoana/saptamana. Alte propuneri? Hai sa negociem mai repede, sa punem programul de guvernare-pardon!-programul in actiune!

                          P.S.Ce benzinarie a fost jefuita azi-noapte in Calarasi? Am citit pe site-ul de stiri Realitatea, dar nu spun mare lucru...
                          Last edited by Gusi; 18 October 2009, 21:48. Reason: Automerged Doublepost
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • #88
                            mie mi se pare ok 20 de ron saptamanal. de la mine are un vot programul.

                            Comment


                            • #89
                              si eu sunt d acord cu propunerea

                              Comment


                              • #90
                                si eu sunt de acord

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google