Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa fie fara zahar fara grasimi fara carbohidrati dar cu multe proteine...

    sigpic

    Comment


    • Atunci fa-ti un Avatar in paint cu o dunga rosie si aia e...il consideri BAN
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Mai ce sa zic ITP-ul imi expira luna viitoare pe 10 ... pana atunci - o iau din service si mai fac 2-3 mii km, ITP-ul am sa-l fac in aceeasi unitate, am vorbit deja.(din cate se vede nu a ajuns la motor - doar grila, bara , un far, radiator si inca cate ceva mai marunt...).

        Beci pietonul nu era pe trecere... mai sus am zis ca sa intamplat langa trecerea de la obor, asta a fost si prostia lui ca mai avea inca 20m pana la trecere (cred)
        Last edited by s.catalin; 6 October 2010, 07:59. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • voi astia , cu diselu , tot timpu manati tare pe strazi
          omorati lumea , huoooo

          sigpic

          Comment


          • umbla vorba ca-ti faci tiuning la troleu...o remorca cu burduf
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • ar fi ceva, asa ar avea mai mult loc pentru motorul de 3.0 ;)
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • Face tuning la troleu.....pune compostor si angajeaza un controlor ) ..... eu imi fac abonament )
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • darkside si andrushk... va ofticati sau ce???


                  bai da laurr unde e??? nu am mai auzit vesti de la el? nu sa intors din concediu? la rapit vreo turista intarziata???

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu eram curios cum arata o masina cu remorca cu burduf pe dynotest, d-aia
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • arata ca un darkside strivit de mcvu meu in timp ce fac o parcare laterala nu mai ca e ceva mai mic si ceva mai verde...

                      sigpic

                      Comment


                      • n-am inteles nimic
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • hai du-te in gaura neagra si calatoreste in alta dimensiune spatio-temporala

                          sigpic

                          Comment


                          • ai tradus cu Google?
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Laur sa in intors, e acasa. Am vorbit ieri cu el si zicea ca vine si el maine seara.

                              Comment


                              • foarte bine... maine seara stabilim ce facem duminica

                                am gasit niste inregistrari mai vechi cu D.O.D , unii dintre noi se regasesc in ele , cum ar fi Eu , Beci


                                Last edited by SoNyKeL; 13 October 2010, 12:46. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google