Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai baieti cine stie de unde pot cumpara si eu stikere deala cu floricele si fluturasi ? Am tot vazut pe alte masini, si mi sa pus si mie pata.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Firme de productie de publicitate sau care au un cutter plotter, vb duminica si iti explic unde sa meri.
      sigpic

      Comment


      • Dupa niste discutii in privat cu 2 constanteni, afisez 4 variante de sigle LC C-ta.
        Culorile, formele, proportiile sunt modificabile. Ideea a fost preluata de la o varianta mai veche.
        Precizez ca e doar o propunere, nu trebuie sa fiti de acord cu ea, si nu trebuie lipita (in caz ca va decideti la o varianta) neaparat peste emblema Dacia (se poate afisa pe luneta si parbriz). Nu este un inlocuitor pentru sigla Dacia, ci doar un insemn care sa va reprezinte comunitatea locala la eventualele intalniri regionale sau nationale.

        P.S. Daca discutiile se incing si dezbaterile o cer, se poate transfera ideea pe un topic nou.

        Bafta la discutii!
        Attached Files
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Prima imi place
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • multam pentru ajutor sorinj
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • Eu am DACIE si DACIA afisez. Nu am nici autotursim LC Cta, nici auto facut de 2 pesti.
              Personal nu suport ideea, de executie nu am nimic de zis.
              sigpic

              Comment


              • Mie imi place mult prima

                Comment


                • carei difierenta intre prima si a3a??? mie tot prima imi place... facem topic separat?

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu unu daca mi-as face sigla as face-o in felul urmator: delfinii in primul rand i-as face pe un gri , fundalul un bleu, valurile albastru inchis. Sa auzim numai de bine si PASTE FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI !!!!!!! NUMAI BINE LA TOATA LUMEA

                    N-am mai putut modifica sus. Pe la urma cu toate ca mie unul imi placea cum am zis mai sus o sa merg pe 1 sigla . E ok si asta. Numai bine
                    Last edited by Christnacht; 17 April 2009, 11:33. Reason: Automerged Doublepost
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • auzi ma cacaniu in dungi cu picatele roz nu vrei sa fie delfinii aia? sa le facem si ochi roz?


                      deci o sa fac in curand un topic in care vor fi mai multe versiuni de sigle unele facute de andy unele de sorinj...
                      supunem la vot vedem care ramane a noastra...
                      cine vrea sa si-o puna pe masina vedem cum facem unde o facem , dar sa ajungem pana acolo.
                      cine are idei sa schiteze ceva si sa zica azi...
                      pana atunci siglele facute de andy:
                      Attached Files
                      Last edited by SoNyKeL; 17 April 2009, 18:38.

                      sigpic

                      Comment


                      • Sunt primele variante, cele pe care s-a mai lucrat si s-au dezvoltat. Eu am zis ca nu mai fac nimic, dar vad ca sunt destui care nu sunt multumiti de "stema". Eu zic sa punem ceva din elementele siglei primariei, Sfintii Imparati Constantin si Elena - protectorii orasului, delfinii daca ii vreti.
                        Pareri? Sony, ca sa fie totul in dulcele stil constantean, fa topicul ala odata sa avem unde sa ne balacarim.
                        Numai de bine si Paste fericit alaturi de cei dragi!
                        sigpic

                        Comment


                        • e facut bai chiorule

                          iar te cearta moni ca nu porti ochelarii

                          ps propun o sigla cu 3 repere importante farul , cazinoul , delfinii
                          Last edited by SoNyKeL; 17 April 2009, 21:47.

                          sigpic

                          Comment


                          • pai voi va certati in loc sa veniti cu exemple daca as stii sa lucrez as face si eu dar nu ma pricep
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • si noi voua la fel

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google