Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • suporti pentru numar

    Originally posted by gl_mmm View Post
    Pentru cei interesati de suporti de numere cu inscrisuri "Logan Club" si/sau stickere de parbriz oficiale, cititi va rog topicul indicat.

    Daca doriti sa comandati postati aici si ma ocup eu de comanda. De retinut ca acestea sunt inscrisurile oficiale. Adica cele pe care le poarta loganistii din toata tara!
    Doresc un set de suporti pentru placutele de inmatriculare..multumesc

    Comment


    • lista pentru cei care doresc suporti pentru placutele de inmatriculare :

      1. hiddenkmleon
      2. fredy02

      Comment


      • fredy02...am vb cu KeanuRev..a spus ca ne trimite cate un set.scris negru pe fond alb. e ok? acceptam? asteptept raspuns si de la Mircea.. nu de alta dar le vreau repede ca stau cu placuta in parbriz si mi.e indiferent cum e imprimat. a mai spus ca minim 2 seturi...noi suntem doi..
        Last edited by hiddenkmleon; 7 March 2011, 22:14.

        Comment


        • da e ok dak sunt la fel ca la ceilalti e ok si cu cat mai repede cu atat mai repede

          Comment


          • da sunt la fel ca cele care le poarta cei din club. dau comanda..impartim..

            Comment


            • Daca nu mai doreste nimeni suporti de numere inscriptionati LC, atunci poti da comanda si singur. Conditiile puse de Keanu vad ca le indepliniti. Atunci go go go! Nu tre' sa asteptati nimic. Daca totusi intampinati probleme, anuntati.

              Comment


              • Am lucrat la ecusoanele pentru Logan Club Galati, forma finala este gata, totul a fost facut sub indrumarea lui Valeriu. Am facut si una cu caracter general pentru cei care nu poseda Logan, dar sunt in club. Mai jos aveti 3 exemple, unul pentru Valeriu, unul pentru fredy02 si unul pentru mine(adica pentru cei care nu sunt posesori de Logan). Mai multe detalii, mai multe ecusoane, mai multe poze la intalnirea de duminica daca e vremea buna.
                Attached Files
                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                Comment


                • Frumoase. Bravo. Pozele sa fie si cu cei ce le detin certif???
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • Pozele vor fi doar cu masinile, fara poza cu detinatorul masinii, acelea vor fi legitimatii, lucru care se va mai discuta.
                    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                    Comment


                    • Felicitari Octav pentru munca...le ai

                      Pozele de sus sunt ecusoane...adica le atarnam la gat cand mergem la intalnirile din tara.Ele contin strictul necesar...user forum,nume si numarul masinii (daca se doreste ca fiecare masina sa apara in poze e de munca...trebuie poze de calitate).Pentru cei care nu au Logan se va discuta la intalnire daca sa apara cu masina lor personala sau cu un logan oarecare (foto3).Octav masina din foto3 e slaba calitativ...eu am facut-o cu o bobarca de aparat.Cautam alta pentru ca la imprimare nu o sa iasa ok.

                      Mai putem face legitimatii...cu nume/prenume/poza masina/poza user...din trecut am o asemenea legitimatie dar pana acum nu am folosit-o la nimic.
                      Eventual putem face o cola A4 care sa o afisam in geam cand masinile vor sta aliniate la intalnirile cu colegii din tara...dar si aici trebuie discutat...veniti cu idei
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu zic legitimatiile sa fie folosite la spalatorie. Sa se stie ce si cum. Intradevar nu e prea buna masina de la foto3,voi cauta una mai buna. Voi merge dum la intalnire si voi vb de legitimati4.
                        Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                        Comment


                        • de discutat

                          Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Felicitari Octav pentru munca...le ai

                          ...daca se doreste ca fiecare masina sa apara pe legitimatie [...] Pentru cei care nu au Logan se va discuta la intalnire daca sa apara cu masina lor personala sau cu un logan oarecare.

                          Mai putem face legitimatii...cu nume/prenume/poza masina/poza user...din trecut am o asemenea legitimatie dar pana acum nu am folosit-o la nimic.
                          Eventual putem face o cola A4 care sa o afisam in geam cand masinile vor sta aliniate la intalnirile cu colegii din tara...dar si aici trebuie discutat...veniti cu idei
                          Da, cred ca ar fi bine sa se discute subiectul.
                          Eu personal as mentiona ca sunt dublu spion ...pardon , ăăăă ...membru (CS + LC) si as dori sa-mi apara propria masina pe legitimatie.
                          Last edited by sand'dana; 15 March 2011, 14:25.
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • cei care vor cu poza lor personala cred ca nu e nici o problema adica nu e dificil de realizat, doar sa aiba octav toate pozele sa le faca pe toate odata

                            iar cei care nu au logan...nusj, mai discutam

                            Comment


                            • sper la adunarea de duminica sa vina cat mai multa lume si voi face poza la fiecare masina si la fiecare posesor, cat despre cei care nu au logan, ori folosim unu "din fabrica" dar cu numarul masinii pe care o posedam. si inca o problema, ecusoanele le facem pe hartie mai groasa sau pe hartie foto? ce ziceti?
                              Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                              Comment


                              • Pe ce-i mai ieftin...pentru ca si asa va intra intr-un buzunar dinala de plastic cu snur.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google