Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista ecusoane:
    1. fredy02
    2. octav23
    3. gl_ama
    4. valeriuciprian
    5. andrrei_ro (cum are toata lumea )
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    Comment


    • tare de tot nu credeti ca e cam amestecat?

      Comment


      • Originally posted by me_SMN View Post
        Eu de exemplu am opel, in cazul in care doresc legitimatie pe poza mi-ar aparea o masina (logan) oarecare inscris cu id si nr meu?....poate ca nu am niciun drept sa comentez sau sa spun vreo ceva, dar e vreo problema daca apare masina in clar?
        Tocmai de aceea am pus si acea masina blank...sa lasam la alegerea fiecaruia cum va dori sa fie...ori masina personala ori acel logan...nu se accepta Hummer/mert/bemveu

        Off topic:E de preferat ca (,) comentariile referitoare la ecusoane sa le faca doar cei care fac parte din club.
        Cine face parte din club?Cei care participa la intalniri,sunt prezenti pe forum in limita timpului disponibil si se implica in limita posibilitatilor in actiunile clubului.
        Merci.
        sigpic

        Comment


        • Lista ecusoane:
          1. fredy02
          2. octav23
          3. gl_ama
          4. valeriuciprian
          5. andrrei_ro (cum are toata lumea )
          6. laureatu'
          7.
          8.
          9.
          10.

          Comment


          • ”Neata! Imi cer scuze daca am deranjat de vreo cineva cu postul/parerea mea. Legat de ecuson nu e nicio suparare. Oricum multumesc ca m-ati primit in gasca voastra, avand in vedere un aspect destul de vizibil...masina!

            Lista ecusoane:
            1. fredy02
            2. octav23
            3. gl_ama
            4. valeriuciprian
            5. andrrei_ro (cum are toata lumea )
            6. laureatu'
            7. me_SMN
            8.
            9.
            10.
            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

            Comment


            • Lista ecusoane:
              1. fredy02
              2. octav23
              3. gl_ama
              4. valeriuciprian
              5. andrrei_ro (cum are toata lumea )
              6. laureatu'
              7. me_SMN
              8. sand'dana (ecusonul meu e gata , nu-i asa octav?)
              9.
              10.
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • @laureatu' --> scrie te rog ce numar ai la masina ca sa stiu poate am poza si ma pun sa fac si ecusonul tau
                @sand'dana --> ecusonul tau e gata urmeaza sa fie printat zilele ce urmeaza
                @me_SMN --> pana la urma vrei cu masina personala sau cu loganul acela care am postat eu ecusonul mai sus?

                Pentru alti doritori, continuati lista.
                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                Comment


                • Daca s-ar putea cu masina, daca nu cel blank....ce se stabileste de catre cei "mai mari" . Nu o sa faca un ecuson batai de cap....
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • Originally posted by me_SMN View Post
                    Daca s-ar putea cu masina, daca nu cel blank....ce se stabileste de catre cei "mai mari" . Nu o sa faca un ecuson batai de cap....
                    ok, in orele ce urmeaza voi face si ecusoanele care mai trebuiesc facute, a lu laureatu' astept sa aflu numarul masinii si daca o am prin poze o sa fac si ecusonu lui.
                    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                    Comment


                    • Originally posted by me_SMN View Post
                      Daca s-ar putea cu masina, daca nu cel blank....ce se stabileste de catre cei "mai mari" . Nu o sa faca un ecuson batai de cap....

                      Scriu iar:
                      "Tocmai de aceea am pus si acea masina blank...sa lasam la alegerea fiecaruia cum va dori sa fie...ori masina personala ori acel logan...nu se accepta Hummer/mert/bemveu"
                      Eu personal nu va impun ce poza sa va puneti pe ecuson...doar am propus...dar se pare ca e mai simplu sa critici propunerile decat sa vii cu o propunere concreta.
                      Last edited by valeriuciprian; 16 March 2011, 13:18.
                      sigpic

                      Comment


                      • Valeriu....nu te supara, am pus ghilimele de pozitia de sefie...am glumit. Dar avand in vedere ca aveti o vechime si ati mai facut astfel de actiuni, voi stiti mai bine cum ar trebui. Nu am reprosat nimic nimanui, doamne fere. Pentru a nu mai fi atata bataie de cap....eu optez pt masina mea. E ok?
                        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                        Comment


                        • Originally posted by me_SMN View Post
                          Valeriu....nu te supara, am pus ghilimele de pozitia de sefie...am glumit. Dar avand in vedere ca aveti o vechime si ati mai facut astfel de actiuni, voi stiti mai bine cum ar trebui. Nu am reprosat nimic nimanui, doamne fere. Pentru a nu mai fi atata bataie de cap....eu optez pt masina mea. E ok?
                          ti-am si terminat de facut ecusonu cu masina ta:P mai am doua, stie careva ce numar are laureatu' la masina si cum il cheama? ca am intele ca e ceva cu TYE si il cheama Cristi asa-i?
                          Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                          Comment


                          • da octav cristi il cheama si are nr gl xx tye si are o furie rosie:d

                            Comment


                            • m-am uitat la poze si nr lui Cristi e...GL 06 TYE
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • Originally posted by gheorgngv View Post
                                da octav cristi il cheama si are nr gl xx tye si are o furie rosie:d
                                multumesc, am sa caut o poza cu masina prin intalnirile vechi si sa ii fac si lui, cine mai vrea, sa continue lista sa precizeze in paranteza si numele si numarul masinii.

                                singurul ecuson din lista curenta care mai e de facut in corel este al lui laureatu' sa vedem cand fac rost de poza necesara si va fi gata si al lui

                                gata si ecusonul lui laureatu' si am incheiat lista actuala, care mai doreste, treceti-va pe lista
                                Last edited by octav23; 16 March 2011, 13:58. Reason: Automerged Doublepost
                                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google