Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe coli pentru carti de vizita n-ar iesi bunicele?? Pe o coala a4 sa iasa 6 bucati (posibil).
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      Pe ce-i mai ieftin...pentru ca si asa va intra intr-un buzunar dinala de plastic cu snur.
      pai o coala cartonata a4 pe care dupa calculele mele ar intra 6 ecusoane e 80 bani, asa stiu ca era ultima data, iar pe hartie foto, am de 10x15 cm pe care incap 2 ecusoane, chestia e ca pe carton iese ecusonul mat iar pe foto lucios. acum ramane la alegere.

      Originally posted by me_SMN View Post
      pe coli pentru carti de vizita n-ar iesi bunicele?? Pe o coala a4 sa iasa 6 bucati (posibil).
      o sa iasa mate, dar ies bine, calitate full si gata nu e problema. am si hartie cartonata si hartie foto. voi alegeti. am si cu ce sa le tai frumos sa fie perfecte
      Last edited by octav23; 15 March 2011, 17:55. Reason: Automerged Doublepost
      Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

      Comment


      • pentru ecusoanele celor care nu detin logan, ce ziceti de urmatoarea masina?sunteti de acord sa o folosim pe aceasta?
        Attached Files
        Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

        Comment


        • cati membri sunt in grupul nostru? ca sa stiu cate ecusoane o sa trebuiasca facute si in functie de asta o sa aleg pe ce fac ecusoanele ca tot pe acolo o sa coste, hartia foto o am cartonul il am, deci probleme nu sunt
          Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

          Comment


          • nu stiu daca va vrea toata lumea, eu zic sa facem o lista...nu?

            Comment


            • pai cine vrea deci sa facem o lista pentru ecusoane


              1.fredy02
              2.
              3.
              4.
              5.
              6.
              7.
              8.
              9.
              10.

              Comment


              • Lista ecusoane:
                1. fredy02
                2. octav23
                3. gl_ama
                4. valeriuciprian
                5.
                6.
                7.
                8.
                9.
                10.

                Avem legitimatia lu gl_ama gata si a mea, am folosit alt logan pentru ca cel de mai sus era calitatea pozei mica. Cine nu are logan si vrea cu un logan pus la nimereala dar cu numarul lui, sa spuna si sa se prezinte duminica pentru poza la masina.
                Attached Files
                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                Comment


                • Avand in vedere ca apartenenta mea de baza este la ClubSandero Galati, in stransa legatura (de sange, as putea spune, avand acelasi administrator al forumurilor) eu optez la a avea legitimatie cu masina mea in poza si eventual cu sigla ClubSandero Galati. Daca "nu se poate" (apropos...cine ar face aceste reguli(?), nu stiu ...), atunci nu mai fac deloc.
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Originally posted by sand'dana View Post
                    Avand in vedere ca apartenenta mea de baza este la ClubSandero Galati, in stransa legatura (de sange, as putea spune, avand acelasi administrator al forumurilor) eu optez la a avea legitimatie cu masina mea in poza si eventual cu sigla ClubSandero Galati. Daca "nu se poate" (apropos...cine ar face aceste reguli(?), nu stiu ...), atunci nu mai fac deloc.
                    se poate, daca vrei acelasi format,doar sus in loc de logan club galati sa scrie club sandero galati, se rezolvanu e problema de asta;)
                    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                    Comment


                    • vorbeste cu valeriu, are el rezolvare

                      Comment


                      • Da ce bre io-s mama omida?
                        sigpic

                        Comment


                        • @gl_ama
                          stai linistit, cunosc foarte bine "ierarhiile" pe aici;
                          nu ma ambalez prea tare, eu imi spun doar un punct de vedere.(logic si firesc)
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • aha, deci mi-am bagat nasul degeaba scuzele mele sand'dana

                            Comment


                            • Eu de exemplu am opel, in cazul in care doresc legitimatie pe poza mi-ar aparea o masina (logan) oarecare inscris cu id si nr meu?....poate ca nu am niciun drept sa comentez sau sa spun vreo ceva, dar e vreo problema daca apare masina in clar?
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment


                              • @me_SMN eu nu stiu ce sa zic, era chestia doar ca scrie logan club galati si masina e opel, eu nu am nimic impotriva sa fie cu masina fiecaruia
                                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google