Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • abia astept sa intru si eu in posesia lui

    Comment


    • Originally posted by andrrei_ro View Post
      abia astept sa intru si eu in posesia lui
      la urmatoarea intalnire cand vei fi prezent vei intra si tu in posesia lui, chiar si cei care s-au mai trecut pe lista ca vor;)
      Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

      Comment


      • atunci sa vina urmatoarea intalnire la care voi fi prezent

        Comment


        • Am primit si eu ecusoanele...merci octav23
          sigpic

          Comment


          • cu placere la toata lumea si cer scuze pentru intarzieri, mai sunt cateva de facut, sper sa am timp sa le fac si pe acelea
            Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

            Comment


            • si-a facut fredy acum ceva fain la sigla spate. a inlocuit by renault cu CLUB... o da bie tare.o sa vedeti duminica

              si legat de sigla...ma ia nervu cand vad atatia de la celalalt club prin oras, si asta nu ptr ca sunt mai multi ca noi ci ptr ca ei toti poarta sigla.daca am purta si noi sigla,noi toti, ar fi ceva.... :-J

              Comment


              • Eu inca mai sper si CRED ca vom reuni la un moment dat cele doua cluburi ale iubitorilor aceleeasi marci Dacia Logan, din oras.
                Personal, n-am nicio problema cu absolut niciunul dintre ei! Si nici ei cu mine! Atunci, de ce oare avem 2 sigle? De ce ne intalnim separat? De ce? ... Nici macar nu mai conteaza.
                Am fi fost cel mai numeros club din tara ...

                Comment


                • Ca bine spui mircea.Ar trebui discutata problema asta si rezolvata intr-un fel.ori ne vom uni ori vom ramane despartiti.si daca nu sunt motive pentru care ar trebui sa alegem a 2-a varianta, ar fi un lucru deosebit pentru lcg sa fim fruntasii tarii
                  Last edited by gl_ama; 27 May 2011, 21:27.

                  Comment


                  • cred ca ar cam trebui sa veniti la umbra jos la stadion sa ne etalam masinutele de sus pina la benzinarie va asteptam duminica la 10.30

                    Comment


                    • Vom accede la locatia de vara imediat ce gasca va vrea asta si majoritatea va fi de acord. Si tot atunci vom schimba si ora, probabil. De la 11 la 10. Asa cum a fost in fiecare an dealtfel.

                      Comment


                      • pentru duminica asta cum ramane?ne gasim la popescu in parcare la ora stabilita si discutam acolo?

                        Comment


                        • Originally posted by batranul70 View Post
                          cred ca ar cam trebui sa veniti la umbra jos la stadion sa ne etalam masinutele de sus pina la benzinarie va asteptam duminica la 10.30
                          Cred ca glumesti nu?...daca ne intra fum in ochi?
                          sigpic

                          Comment


                          • valeriu esti rautacios fumul din ochi nu conteaza din ce locatie intra de la stadion sau de la siret deci.............iar in ceea ce priveste off topicul de la intilniri te rog sa muti comentariul la sectiunea care trebuie .
                            eu nu am stiut unde sa scriu scuze

                            Comment


                            • Sunt in asentimentul lui Mircea.

                              Originally posted by gl_mmm View Post
                              Eu inca mai sper si CRED ca vom reuni la un moment dat cele doua cluburi ale iubitorilor aceleeasi marci Dacia Logan, din oras.
                              Personal, n-am nicio problema cu absolut niciunul dintre ei! Si nici ei cu mine! Atunci, de ce oare avem 2 sigle? De ce ne intalnim separat? De ce? ... Nici macar nu mai conteaza.
                              Am fi fost cel mai numeros club din tara ...
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Originally posted by batranul70 View Post
                                valeriu esti rautacios fumul din ochi nu conteaza din ce locatie intra de la stadion sau de la siret deci
                                Hai nu pune la suflet ca nu am fost rautacios...ziceam doar ca e mai misto sa-ti intre fumul in ochi la iarba verde lungit pe un scaun pliant la o partida de table alaturi de sotii/prietene, prieteni decat pe ciment...dar na...nu te-ai prins din prima
                                Daca tot ai intervenit in discutie raspunde la intrebarile puse de Mircea.
                                PS...vad ca ai citit topicul indicat de mine pe intalniri...nu stiu cat de mult...aia e muca depusa de noi timp de 3 ani...daca nu raspunzi la intrabrile puse de Mircea mai sus e etic sa te abtii de la comentarii si de la invitatii inutile.Multumesc.
                                Last edited by valeriuciprian; 28 May 2011, 21:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google