Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • as putea sa raspund la intrebarile lui mircea dar sunt vorbe doar din auzite si de aia ma abtin la niste raspunsuri dar eu cred ca din ce a fost clubul odata cind eu eram doar la inceputul drumului de loganist si la ce este acum sunt pareri diverse pe care eu le-am ascultat cu mare atentie si dintr-o parte si din alta si cred ca ar trebui sa terminam cu copilariile si sa devenim ce eram ODATA un club puternic aici la galati , un club unde toti suntem egali indiferent de culoarea de pe forum.PUNCT

    capul plecat sabia nu-l taie
    Last edited by batranul70; 28 May 2011, 23:38.

    Comment


    • Ai putea dar nu raspunzi ca nu cunosti...atunci nu te baga...in LoganClub Galati nu trage nimeni de cineva ca sa intre...vii de placere la intalniri si pe forum...cum la intalniri tu nu apari si pe forum intrii doar sa starnesti lumea cu invitatii aiurea ...etic ar fii sa incetezi
      Vorbe in vant arunca oricine vrea.
      Last edited by valeriuciprian; 29 May 2011, 08:51.
      sigpic

      Comment


      • va mancati intre voi precum cainii ...

        Comment


        • asta nu e nimic sa vezi la intalniri se lasa cu sange, luptele din CAGE sunt minciuna, eu maine aduc bilele poate ochesc ceva



          joke

          a fost o gluma asa ca tratati-o ca atare, RESPECT
          Last edited by yotataee; 12 February 2012, 13:22. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Gluma, da? Dar cu ala ce-ai avut de i-ai rupt mana? Si ce daca avea alta parere? Puteai doar sa te limitezi la ai da foc ...
            ham-ham-ham

            Comment


            • Originally posted by gl_mmm View Post
              Gluma, da? Dar cu ala ce-ai avut de i-ai rupt mana? Si ce daca avea alta parere? Puteai doar sa te limitezi la ai da foc ...
              ham-ham-ham
              S-a lasat cu reasling?
              https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google