Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vreti vorbesc cu un vecin care are pensiune in Lepsa sa vad ce si cat. Am sperat sa pot veni si eu, dar s-a imbolnavit bebelusa. Sper sa se refaca pana in week end, dar la vila lui Cata nu putem sta din cauza lipsei caldurii. Ar fi bine sa stiu cam cate camere sa cer, daca vorbesc la Lepsa.
    Zambeste, maine poate fi mai rau!

    Comment


    • Cory...vorbeste de principiu si vezi cate camere are si ce pret...ca la noi e groasa treaba cu organizarea...eu daca mai vine cineva ma bag la o iesire...si cred ca si singur.
      sigpic

      Comment


      • As merge si eu dar sunt conditionat de ceva. Valeriu stie. Poate pana joi (cel tarziu) aflu. Puneti de-o lista sa vedem cati se aduna ca pot sa intreb si eu de ceva cazare in Lepsa.

        1. valeriuciprian
        2. cata29
        3. cory (incert)
        4. gl_mmm (incert)
        5. iamagi ?
        6. ...

        Comment


        • Am gasit o pensiune in Lepsa...80 lei/noapte /camera dubla cu baie in camera ...bucataria si gratarul e la dispozitia noastra...sunt 4 camere duble si 4 paturi la mansarda.Cu caldura si toate cele.
          sigpic

          Comment


          • valy eu am spus ca nu merg wechendul asta ca am parastas si trebuie sa plec din oras

            Comment


            • Pai fara tine nu prea e frumos sa mergem la prietenul tau la Soveja...asa spun eu...

              1. valeriuciprian
              2. cory (incert)
              3. gl_mmm (incert)
              4. iamagi ?
              5. ...
              sigpic

              Comment


              • stiu si eu o vila in lepsa, aproape de cascada, exact langa Putna. are o curte imensa. Dorina o cheama pe proprietara. Vila are vreo 5-6 camere, toate incalzite, bucataria este la dispozitie voastra, foisor cu un gratar de 1/1 m, samd. daca vreti nr de tel, va dau. si 80 este mult, ea cere injur de 60-70 lei. este izolata fata de celelalte case. intimitate 100%
                Last edited by bogdan_1984; 17 November 2009, 16:53.
                sigpic

                Comment


                • 1. valeriuciprian
                  2. cata29
                  3. cory (incert)
                  4. gl_mmm (incert)
                  5. iamagi (incert)
                  6. ...


                  Spun si eu incert pentru ca vreau intai sa ma asigur ca e caldura (v. cazul Bacau). Si in plus, as avea o conditie: sa nu mai facem ca la Bacau/Gratarul acela in padure sa luam mancarea separat si toate cele. E frumos, daca facem o iesire, sa o facem impreuna, nu sa ne despartim la masa sau in alte parti. Daca e asa, eu sigur nu vin pentru ca nu ii vad rostul.
                  sigpic

                  Comment


                  • Iamagi pensiunea de care vorbeam mai devreme (cea cu 80 lei) are caldura...altfel nici eu nu stau...eventual cautam alta locatie si sigur vom gasi dar fara baie in camera probabil.Pot garanta din spusele doamnei care m-a sunat si mi-a confirmat acest lucru.
                    Iar despre gratar...nu stiu cum a fost la Bacau...dar gratarul este in curte si il vom face o singura data si v-om manca cu totii la aceeasi masa...deci nu vor fi bisericute.
                    Ideea e ca trebuie sa confirm eu telefonic cate camere vreau pana cel tarziu joi...acum daca sun joi si nu mai sunt locuri nu mai e vina mea.Eu am spus ca ma duc.
                    Am uitat.Vila se numeste Bianca...pe net nu am gasit cine stie ce poze...poate gasiti voi si daca sunt nemultumiri majore va rog sa le faceti publice.
                    Va multumesc.
                    sigpic

                    Comment


                    • mai valy dar nu merge sa merem sap viitoare???

                      Comment


                      • Cata...din punctul meu de vedere saptamana viitoare e alt episod...si da eu voi merge si saptamana viitoare...dar acum sa ne concentram pe iesirea de saptamana asta.
                        Hai baieti...pate dam si de un petec de zapada
                        sigpic

                        Comment


                        • pai da daca voi va duceti acum sambata viitoare nu mai mere nimeni si tare as fi vrut si eu sa fak parte din iesirea asta poate pana samb viitoare se mai gindesc si altii sa mearga

                          Comment


                          • Originally posted by cory View Post
                            Daca vreti vorbesc cu un vecin care are pensiune in Lepsa sa vad ce si cat. Am sperat sa pot veni si eu, dar s-a imbolnavit bebelusa. Sper sa se refaca pana in week end, dar la vila lui Cata nu putem sta din cauza lipsei caldurii. Ar fi bine sa stiu cam cate camere sa cer, daca vorbesc la Lepsa.
                            Vila respectiva e ocupata, ramane varianta lui Valeriu. Din pacate nu pot merge saptamana asta, din cauza amintita mai sus, dar daca veniti si saptamana viitoare, ne gasim acolo.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment



                            • postul 85.

                              Cine doreste sa mi se alature in a reprezenta clubul la aceasta mare regionala este poftit sa se treaca pe lista lor.
                              Personal, abia astept ...
                              Last edited by gl_mmm; 10 January 2010, 16:03.

                              Comment


                              • pretul de 165 ron e pe noapte sau 2seri?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google