Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mercii ,pentru grija ce mi-o porti,stai linistit ca am eu grija de mine ,colac nu-mi trebuie ,stiu sa inot si + am si geamandura-n fata )

    Comment


    • Start si la mine! Alimentat, masina spalat, bagaj carat, bere luat ... am plecat!
      Ma duc sa-mi iau sotia si companionii si ... la drum. De cand astept ...

      Comment


      • Distractie Placuta !
        In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

        Comment


        • Distractie placuta ,vreme frumoasa si bere multa...
          sigpic

          Comment


          • Starea vremei

            Bere da vreme nu

            Comment


            • eu cred ca avorbit sony cu cineva de la ANM sa fie cald maine si sa nu stam chiar toata ziua la ''citit'' romane

              Comment


              • amr 12ore pana la mare dezmat... il rup pe lupu il bag sub masa

                ps. afara e soare soare...

                vai , ma uitam acum pe camerele de la magazin , si ce sa vad , cocolino , nikolas si cu lupu la shoping sa-i vedeti ce fete au
                Last edited by SoNyKeL; 11 July 2009, 07:27. Reason: Automerged Doublepost

                sigpic

                Comment


                • poza serii
                  Attached Files

                  sigpic

                  Comment


                  • ) dar in seara asta chiar o sa ma fac paparazzi .....
                    Cateva poze de aseara

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL View Post
                      poza serii
                      Deci...unul prezenta raportul...unul se ruga la Doamne-Doamne(ca sa ce?...sa fie mai multe...nu?)...
                      Last edited by lupulucian; 12 July 2009, 20:27. Reason: Sotia lui Mihai, cocolino
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce bine e acasa.
                        Ajunsi cu bine de la mare 26 MRN si 70 VAM, cu un mic ocol prin Tulcea. Am fost la acvariu, dar se pare ca in ultimul timp am devenit prea pretentios si din pacate ce am vazut acolo nu s-a ridicat la asteptarile mele(ca multe altele). Mama ei de viata. By the way,dintre cei care au facut deplasarea, daca sunt doritori sa faca un dus cu apa calda, va astept la mine, ca tot s-a oprit apa calda in oras pentru revizii.
                        METABOND RULES

                        Comment


                        • La mine si aia rece se opri....this is life.

                          Ajunseram toti, cu bine dupa cate vad. Ma bucur. Tin sa felicit toti participantii la aceasta iesire ( na Mircea ca am facut si noi ceva pe topicul asta....excursii....).
                          Atmosfera fantastica, nu ca n-as fi stiut cu cine ma inhait acolo. Pufy, sonykel, a fost privat de singura lui sansa de a ma baga sub masa. Mi-am facut-o cu mana mea. Asa, ca de un seppukku, un adevarat samurai ce sunt.
                          Vremea a tinut cu noi, la maxim. Ca de , doar noaptea nu mergeam la plaja nu?
                          Cu alte cuvinte, venit, distrat, plecat.
                          Multumim lui Sonykel pentru cazare si toate celea.
                          Ne intalniram si cu cativa membri de la LC Constanta. Ne facu' placere, cum sa nu.
                          O saptamana buna va urez la toti.

                          Comment


                          • din fericire eu am avut apa calda cea mult asteptata si la vila adrian unde am fost cazati in acest weekend si m-am spalat ca pt cele doua zile

                            Comment


                            • pai sa inteleg ca-i prima reclamatie? n-ai avut apa calda la vila? trebuia sa-mi zici pe loc si rezolvam problema...

                              sigpic

                              Comment


                              • a- 2-a Reclamatie .Masa a ramas ne atinsa (pe dedesupt) degeaba ai tot incercat sa ne bagi sub masa ,cand ai avut concurenta ai abandonat. Locul tau era sub gratarul de piatra .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google