Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Iesire la gratar 10.05.2009

    Iesire la gratar? Ok. Lista deocamdata:

    1. cata29
    2. nikolas_bnm
    3. gl_mmm
    4. Relu
    5. ...

    Rog pe cei trecuti de mine - cata29 si nikolas_bnm - sa confirme prezenta!
    Locatia, ora de plecare si alte alea le stabilim mai incolo. Gratar destept aduce Nicu.

    Comment


    • #77
      Originally posted by gl_mmm View Post
      Iesire la gratar? Ok. Lista deocamdata:

      1. cata29
      2. nikolas_bnm
      3. gl_mmm
      4. Relu
      5. ...

      Rog pe cei trecuti de mine - cata29 si nikolas_bnm - sa confirme prezenta!
      Locatia, ora de plecare si alte alea le stabilim mai incolo. Gratar destept aduce Nicu.
      - Da,Da merg ,ne mai sunam la telefon

      Comment


      • #78
        Sa inteleg, ca cei din lista de mai sus, nu vor participa la intanirea de maine sau cum?
        Daca este asa, va rog sa va stergeti din lista de la intalnire.
        Vreme frumoasa maine

        Comment


        • #79
          Astazi la intalnire s-a deschis subiectul formarii unui grup ce vor participa la o vizita de lucru, la colegii nostrii din LC Constanta. Detaliile le vom afla pe parcurs. Acum avem doar o data, 10-12 iulie.
          Ca sa nu mai pierdem timpul, deschidem lista.
          Ca o completare, in aceasta lista sunt admisi DOAR membrii loganclub Galati. Ceilalti, incepand din aceasta saptamana, sunt doar simpatizanti sau forumisti LC Galati.

          1. lupulucian - 2 nopti X 2 camere
          2.....


          PS: Calitatea de membri loganclub Galati, au capatat-o doar cei care sub o forma sau alta s-au interesat de bunul mers si succesul Regionalei de la noi din 14 iunie. Din acest motiv, detaliile acestui weekend la mare, se vor putea afla doar prin mine ( pret, locatie, etc. ) Sper sa intelegi acest lucru.

          Comment


          • #80
            dar ce suparat sunteti astazi domnu` Lupu, doriti sa taiati adanc in inimile "forumistilor" si "simpatizantilor", si totusi te inteleg

            Comment


            • #81
              eu zic ca toti "forumistii" si "simpatizantii" .. il inteleg

              Comment


              • #82
                Vad cu bucurie, ca v-ati simtit cu musca pe caciula, maus si pustiu.

                Comment


                • #83
                  Nu am fost la nici o regionala in afara celei de la Galati si daca vrei sa dau cartile pe fata as fi fost mult mai cooperant daca ai fi stiut cum sa pui problema, cat despre "musca pe caciula" ... chiar crezi ? am participat ani de zile la intalnirile logan club asa ca sa nu vb "muste" . toate cele bune .

                  Comment


                  • #84
                    am fost de la prima intalnire logan club Galati , de atunci sunt membru logan club ...si voi ramane ...daca nu am "participat" la aceasta regionala - a fost din alte motive ...sa auzim de bine.

                    Comment


                    • #85
                      Nu stiu in ce categorie intru, dar exact pe 10 iulie plec in concediu .As vrea cu cea mai mare placere sa merg . Nu se poate face o amanare si plecarea sa fie in oricare alta perioada.Daca se poate in perioada cand incepe ,,Litoralul pentru toti" atunci se poate gasi cazare mai ieftina. Am zis si eu .

                      Comment


                      • #86
                        Maus si pustiu, nu de ,,incurajarile" voastre a fost nevoie la regionala asta. Au fost, atentie la plural, au fost care au cotizat si nici macar nu au venit. Daca asta ati inteles, mai trageti un bilet, ceva, nu stiu. Dar de altceva a fost nevoie. Si cum altfel ai fi vrut sa pun problema ? In genuchi sau cum?
                        Dar va inteleg, sincer. Nu am ce sa va cer mai mult. La o atitudine de-a voastra din ciclul ,, venit , vazut , plecat " ce sa astepti? Si lasa-ma cu ,, anii " tai maus. Chiar nu.

                        Totusi imi plac replicele voastre. Nu fac decat sa-mi intareasca cele spuse mai sus.

                        PS: Niciodata n-am sa-mi ,,adaptez" abordarea dupa fiecare membru. N-ar fi fair fata de ceilalti. Tratamentele speciale, maus, le gasesti in alta parte.
                        Last edited by lupulucian; 21 June 2009, 18:56.

                        Comment


                        • #87
                          am cerut eu cumva tratamente speciale?am dat de inteles ca vreau tratament special?uitate de la ce a plecat discutia ca nu are rost sa continuam ! iar cand am spus sa pui altfel problema nu m-am referit in nici un caz la ingenuncheri si repet ce am spus de prima data inteleg decizia si nu te condamn cu absolut nimic eu m-am legat de aciditatea ta si atat . nu inteleg cu ce te-a deranjat asta ... pe bune , ce vrei sa imi demonstrezi? da dupa catalogarea ta ma incadrez in forumist si nu am nimic impotriva, nu ma deranjeaza si totusi nu am cerut niciodata favoruri,tratamente speciale sau orice altceva, daca asta am dat de inteles imi cer scuze in fata tuturor .

                          Comment


                          • #88
                            Ok. Discutia se incheie aici

                            PS: Sunt asa, acid cum spui, dar dupa regionala. Am asteptat pana pe 14 iunie. Sper sa intelegi de ce o fac acum

                            Comment


                            • #89
                              nu e cel mai bine cand ne intelegem

                              Comment


                              • #90
                                Oricum, poti recupera oricand, sa stii.
                                Daca vrei, vorbim intre noi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google