Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sunt anuntate ploi in toata tara,se pare ca o sa tremurati in grup.

    Comment


    • #47
      Ne incalzim pe zi. Pe noapte vedem, desi am gasit in alt loc cu 100/noapte. Daca vreti anuntati, ca asta seara dau raspunsul cu camerele, daca nu se vor ocupa si nu facem nimic.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Din 21.04.2009 sunt membru si pe forum,dar printre voi ,dupa cum v-am spus, sunt din martie 2006
        Last edited by lupulucian; 28 April 2009, 19:27.

        Comment


        • #49
          primiti si braileni la gratar? nu sunt foarte sigur ca vin, pentru ca vroiam sa plec undeva mai departe, dar anunt . imi pare rau ca am esuat cu acea excursie.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Cum spuneam, pe 2 mai va puteti baza pe mine. Pana in 100 km dus - intors, oriunde

            Comment


            • #51
              hanul conachi. se rezerva cateva mese acolo si voie buna
              sigpic

              Comment


              • #52
                Slaba miscare! Ma asteptam la mai mult, dar daca nu se poate ... asta este. Se pare totusi ca vremea va fi cam nashpa in acest w.e. Vedem, poate cu alta ocazie.
                Eu speram sa se adunam macar vreo 4-5 masini si sa dam startul la aceste mici excursii/calatorii de w.e., care GARANTAT nu fac decat bine comunitatii LC si chiar si familiilor noastre. Si in plus mai schimbam locul de intalnire ca doar imaginatie avem slava Domnului!

                Si DA, brailenii (si nu numai), au fost, sunt si vor fi bine primiti printre noi oricand. Asa cum dealtfel si ei ne-au primit cu caldura de cate ori ne-am intalnit. Sunt sigur ca sunt in asentimentul colegilor LCG.

                PS Pe 2 si 3 mai eu nu sunt in localitate.

                Comment


                • #53
                  Deci,ramane cum s-a stabilit ,pe data viitoare ?
                  Last edited by lupulucian; 29 April 2009, 15:00. Reason: ma omori iar , stii tu cu ce

                  Comment


                  • #54
                    Mai baieti cam repede va dati batuti! Propunerea mea pntru 1mai: un gratar mic si o bere mare la Garboavele.Cu ocazia asta facem si o mica terapie in grup pentru data de 14.06.2009
                    Last edited by lupulucian; 29 April 2009, 19:27.

                    Comment


                    • #55
                      1Mai muncitoresc la Garboavele

                      Eu sunt de acord. Hai ca deschid si o lista ... poate de data asta se leaga ceva.
                      Ii trec eu pe cei care au zis ca merg.
                      Deci:

                      Lista pentru 1 Mai, Garboavele, gratar si bere, terapie pentru 14.06.2009:
                      1. DeWil
                      2. gl_mmm
                      3. Relu
                      4. ...

                      Comment


                      • #56
                        Din pacate de 1 mai unii mai si munceste (sotia mea ) asa ca vin cu alta propunere la care ma-s baga si eu...sa ne intalnim undeva la Siret cu trecere prin Barbosi(sau undeva mai aproape de Galati)...astfel voi putea sa dau o fuga sa imi iau consoarta cand vine de la munca...altfel nu pot
                        Daca se va tine cont de propunerea mea e bine...daca nu asta enu ma supar.Deciziile va apartin
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          as merge si eu dar la mine nu se pune 1 mai muncitoresc impare rau cu alta ocazie o sa particip si eu distractie placuta

                          Comment


                          • #58
                            Lista pentru 1 Mai, Garboavele, gratar si bere, terapie pentru 14.06.2009:
                            1. DeWil
                            2. gl_mmm
                            3. Relu
                            4. Nikolas_bnm
                            5.


                            Dar ,cu starea vremii ce facem? Si a mea nevasta lucra ,vin numai cu copilul .

                            Comment


                            • #59
                              1 Mai muncitoresc

                              Intrucat pct.2 si pct.3 din lista sunt deacord cu propunerea lui Valeriu s-a hotarat:

                              Lista pentru 1 Mai, "Siret cu trecere prin Barbosi", gratar si bere, terapie pentru 14.06.2009:
                              1. DeWil
                              2. gl_mmm
                              3. Relu
                              4. valeriuciprian
                              5. Nikolas_bnm
                              6. ...

                              PS Daca vremea-i naspa ne intoarcem in oras si mergem cu totii la Nicu!!!
                              Last edited by gl_mmm; 29 April 2009, 17:18.

                              Comment


                              • #60
                                Sa faceti multe poze, fratilor....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google