Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ......................Astazi la intalnire s-a deschis subiectul formarii unui grup ce vor participa la o vizita de lucru, la colegii nostrii din LC Constanta. Detaliile le vom afla pe parcurs. Acum avem doar o data, 10-12 iulie.
    Ca sa nu mai pierdem timpul, deschidem lista.
    Ca o completare, in aceasta lista sunt admisi DOAR membrii loganclub Galati. Ceilalti, incepand din aceasta saptamana, sunt doar simpatizanti sau forumisti LC Galati. ...................

    1. lupulucian - 2 nopti X 2 camere
    2....

    Luciane ,ai mancarimi la talpi si vrei sa transmiti mancarimile si la altii ? Obligatoriu :lopatica ,galetusa ,grebla si ciurul de nisip.
    Last edited by lupulucian; 22 June 2009, 09:02.

    Comment


    • #92
      Hai la mare!

      Astazi la intalnire s-a deschis subiectul formarii unui grup ce vor participa la o vizita de lucru, la colegii nostrii din LC Constanta. Detaliile le vom afla pe parcurs. Acum avem doar o data, 10-12 iulie.
      Ca sa nu mai pierdem timpul, deschidem lista.
      Ca o completare, in aceasta lista sunt admisi DOAR membrii loganclub Galati. Ceilalti, incepand din aceasta saptamana, sunt doar simpatizanti sau forumisti LC Galati.

      1. lupulucian - 2 nopti X 2 camere
      2. gl_mmm - 2 nopti X 2 camere
      3. ...

      PS: Calitatea de membri loganclub Galati, au capatat-o doar cei care sub o forma sau alta s-au interesat de bunul mers si succesul Regionalei de la noi din 14 iunie. Din acest motiv, detaliile acestui weekend la mare, se vor putea afla doar prin mine ( pret, locatie, etc. ) Sper sa intelegi acest lucru.

      Comment


      • #93
        Mi se pare ceva normal sa fie lumea suparata nu numai lucian organizatorul de intilniri pt contributia pt regionala .Eu cred ca ati incercat inca de la infiintare sa se formeze o familie care sa fie unita chiar daca nu suntem prezenti la fiecare intilnire de duminica dar macar pt a reprezenta clubul nostru care zic eu ca numar de loganisti inscrisi e cel mai mare din tara (sau poate gresesc) sunt persoane care aud de cite o cotizatie pt un eveniment mai important cum a fost aceasta regionala si se dau la spate pt a cotiza si apoi vin sa faca liniute la locul de intilnire . Mie unul nu mi se pare corect chiar daca sunt un incepator in acest forum.La un moment dat din certuri o sa ajungem sa nu mai postam pe forum data , ora , si locul intilnirii LCG pt a nu mai fi in compania celor care pe timpul anului sun loganisti convinsi iar la o intilnire de o asa anvergura sa ne straduim unii dintre noi sa punem bani pt a comanda un bener si multe alte lucruri pt a trece cu bine de o regionala care atentie a fost pe Moldova dar mai mult a reprezentat clubul nostru din galati care ne reprezinta ca si membri.
        cu stima pt cei care sau suparat batranul70

        Comment


        • #94
          Bun, deci mergem la mare?

          Comment


          • #95
            cata circul ... vai vai ...

            ai deja unul......
            Last edited by lupulucian; 22 June 2009, 19:05.
            LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
            LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
            LOCUL1 143.9dB (nCID)

            Comment


            • #96
              Dragos ( shoka ) nu poate decat sa ma bucure vorbele tale. Cum spuneam mai devreme, nu faceti decat sa-mi intariti remarcile. Dragos, cat de gros poti sa ai obrazul fratele meu? Atata timp cat iti promovezi produsele pe siteul acesta, atata timp cat iti faci reclama, ce tot postezi verzi si uscate? Am avut o regionala la noi. A contat pentru tine? Cat de mult? S-a vazut dupa numarul de posturi...... Te-a trezit maus is pustiu cumva?
              Vorbesti de respect ? Nu crezi ca este prematur, Dragos? La varsta ta ?
              Si inca ceva, daca nu-ti convine n-ai decat sa ne lasi in pace. Poti s-o faci? Incerca te rog.
              Last edited by lupulucian; 22 June 2009, 19:07.

              Comment


              • #97
                Ne facem de rahat in toata tara...topicul se inchide ca e pacat de ceea ce am facut IMPREUNA.
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Ne continuam discutiile, in conformitate cu subiectul topicului.

                  Comment


                  • #99
                    Back in business prieteni. Cum am stabilit astazi la intalnire, redeschidem lista pentru mare

                    1. lupulucian - 2 nopti X 2 camere
                    2. gl_mmm - 2 nopti X 2 camere
                    3. cocolino - 2 nopti X 1 camera
                    4. birky - 2 nopti X 1 camera
                    5. florinred - 2 nopti X 1 camera
                    6...
                    Last edited by lupulucian; 28 June 2009, 14:30.

                    Comment


                    • Baieti va astept la mare. Ce va zis lupulucian aia e aia ramane 100%.
                      Cine vrea poate sa stea mai mult sau sa vina in alta perioada , dar si tarifele vor fi putin mai mari ptr ca suntem in plin sezon.
                      Tarifele care le-am dat pentru grupul organizat de lupulucian sunt facute special si sunt tarifele de inceput de iunie...
                      Va astept pe topicul meu. Cazare la mare...
                      Last edited by SoNyKeL; 28 June 2009, 16:40.

                      sigpic

                      Comment


                      • Back in business prieteni. Cum am stabilit astazi la intalnire, redeschidem lista pentru mare

                        1. lupulucian - 2 nopti X 2 camere
                        2. gl_mmm - 2 nopti X 2 camere
                        3. cocolino - 2 nopti X 1 camera
                        4. birky - 2 nopti X 1 camera
                        5. florinred - 2 nopti X 1 camera
                        6...

                        Astia om fi toti? Cam putini totusi!
                        Last edited by gl_mmm; 30 June 2009, 18:41. Reason: Week end la mare!!!

                        Comment


                        • Daca ramane vreo camera libera dupa ce se inscriu toti doritorii si daca nu aveti nimic impotriva as merge si io cu voi.

                          Comment


                          • Nu stiu ce sa spun Cosmin. Avem 8 camere rezervate si Valeriu asteapta zilele astea confirmarea pentru weekendul acela. Valeriu ar lua a opta camera. Nu stiu ce sa zic.
                            Tine aproape.

                            Comment


                            • La mine s-a definitizat...nu pot ajunge...lucreaza sotia...Io_mi_s...te deleg sa te iei la tranta cu Sony in locul meu
                              sigpic

                              Comment


                              • Lucian, io ma agatasem de ce a scris Mircea - c-ar fi prea putini participanti, nu m-am gandit locurile-s limitate.
                                Multumesc mult, Valeriu. Cred, totusi, ca ar trebui sa mai astept, poate vreun loganist adevarat ar fi interesat de camera la care ai renuntat tu. Daca nu, am luat-o i-me-diat! Sper (da' nu cred) sa pot ajunge duminica sa ma vad cu voi pt. a afla si alte detalii.
                                Va multumesc inca o data.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google