Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos. si cand am venit noi la galati, tot o doamna a fost.
    sigpic

    Comment


    • vad ca sau facut deja si rezervari de locuri in autobuz foarte tare eu vreau la geam ca sa vad pe unde merg ca poate reusesc sa ma intorc singur ) daca voi mai fi in stare:d

      Comment


      • In Bacau city o sa va astepte unul cu chelie si burta.Covorul rosu,painea si sarea[intre ochi] e din partea casei.Mircea are numarul meu de telefon,moderatorii si supermoderatorii nu vor sa-mi dea numarele lor de telefon.Asta e,o consider defect profesional.Deci ma sunati cand sunteti prin Racaciuni.

        Comment


        • tdan08...trebuie sa fie si cineva treaz printre noi...da chiar vor mai fi participante de sex feminin?
          Galatenii...propun sa ne prezentam la tol festiv...tricou sapca ecuson ca din cate inteleg vor mai fi si baietii de la reno...la til festiv pana la primul pahar...pe urma Dumnezeu cu mila
          sigpic

          Comment


          • Autobuz citesc ? Sunt total deceptionat .Pentru a putea face un asa drum lung intrun asemenea anturaj ar trebui ca de la ora 7 la 8 ,cand ies din garaj ,sa am parte de un masaj.Doritorii pot apela nr.de RDS pe care tocmai l-am deschis.

            Comment


            • Evident mana ta dreapta (si totodata controlorul de bilete) iti va satisface aceasta dorinta
              Si imbracati-va gros ca la Bacau ninge clic
              Last edited by valeriuciprian; 8 May 2010, 07:11.
              sigpic

              Comment


              • ce tare!!! facem un gratar in zapada. valeriu, o sa dai la copca
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by DeWiL View Post
                  Autobuz citesc ? Sunt total deceptionat....
                  Iarta-i Relu, iarta-i! Ca la Bacau o sa ti se realizeze toate poftele!

                  Comment


                  • Daca nu ii dai jos la prima statie si ii lasi in camp

                    Comment


                    • Galatiul, deci facem cumparaturi undeva la intrarea in Bacau, la un supermarket. Eu propun Metro pt ca e super accesibil si in drumul nostru. Tot aici zic eu sa vina si stimabilul cu kelie si burtica si sa ne preia. )

                      Comment


                      • Hai ca o sa fac un sacrificiu si o sa va remorchez de la Metro.

                        Comment


                        • Drumul spre Roman l-am facut de cel putin 6 ori, nu cred ca o sa fie o problema pentru mine in a gasi locatia.Dar daca stimabilul cu chelie si burtica vrea sa ne conduca ca pe o coloana oficiala nu am nimic in potriva, si nici contre.
                          Last edited by gl_mmm; 8 May 2010, 17:23.

                          Comment


                          • Haidi ba ca va astept la Metro.

                            Comment


                            • Originally posted by DeWiL View Post
                              Autobuz citesc ? Sunt total deceptionat .Pentru a putea face un asa drum lung intrun asemenea anturaj ar trebui ca de la ora 7 la 8 ,cand ies din garaj ,sa am parte de un masaj.Doritorii pot apela nr.de RDS pe care tocmai l-am deschis.

                              Masajul la care te-ai referit il doresti cu finalizare?

                              Comment


                              • Laureatu esti de belea
                                Io nu vreau sa ne intampine Kelburtos...pnm...il vreau pe Nsa si gata
                                Lasand gluma la o parte...hai sa facem toti o rugaciune sa tina vremea cu noi...daca nu e de belea
                                Last edited by gl_mmm; 12 May 2010, 09:36.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google