Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gl_ama View Post
    daca e vorba de 1 mai in delta eu nu ma bag.asta inseamna ca garboavele a sarit din schema nu?
    Nu a sărit din nicio schemă , eu sunt pentru Gârboavele sau altceva tot pe lângă oraş , nici eu nu am finante pentru Deltă.
    Skypee™

    Comment


    • Apropos de informatia postata de mine, intr-adevar e o locatie trasnet, avem ce vedea si ce face acolo. Am precizat-o in ideea unei iesiri viitoare nu neaparat de 1 Mai, mai ales ca sunt deja cateva grupuri care au facut vorbele pentru cazare acolo si e posibil sa se fi ocupat.
      A nu se intelege ca ma dau deoparte de la o asa iesire in delta ( dimpotriva, sunt chiar interesata), tind insa sa le dau dreptate tinerilor loganisti care considera mai oportuna o iesire aproape de GL. Vom fi deja rupti economic dupa Paste, dar eu si mai si, ca EU ..schimb prefixul chiar in ultima zi de Paste...
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Originally posted by gheorgngv View Post
        De ce sa pice se poate organiza si pe meleagurile galatene o iesire, nu e pacat sa nu ne simtim bine, un gratar, un mic si o bere umplute de buna voie cum numai Galatenii stiu. Cine mai doreste cine mai pofteste... daca sunt doritori sa se afirme si vom deschide si o lista in viitor
        ...în totalitate de acord , facem cărţile pentru o ieşeală prin preajma oraşului.
        Skypee™

        Comment


        • deci de pasti ne`am scos face cinste sanatoasa elena

          Comment


          • Sanatoasa Elena face cinste ? boboane cu alcool e bine ?
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Originally posted by gl_ama View Post
              inseamna ca garboavele a sarit din schema nu?
              Nu...inseamna ca unii nu vor veni la Garboavele ca pleaca in Delta...simplu...deci organizarea...bine pentru Garboavele e mai simplu...pentru Delta e mai complicat.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by sand'dana View Post
                Sanatoasa Elena face cinste ? boboane cu alcool e bine ?
                E mai bine alcool cu bomboane.

                Comment


                • elema sfaraie pe gratar bomboanele? iar alcoolul separat...nu`i frumos sa le amestecam

                  Comment


                  • Alcoholul din bomboane este tras de doua ori?

                    Comment


                    • Elena...bomboanele alcoolizate merg mai bine pe malu' garlei
                      sigpic

                      Comment


                      • Va inteleg pe toti, va miroase a gratarele si a berica.
                        Ideea e ...ca ...gasim noi o garla si mai aproape de GL. Chiar nu pot opta in aceasta perioada pentru Delta. Deci votez cu cei care se aduna de 1 Mai aci, loco. Videm noi cu ce-or fi bobonelele
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • bomboane cu ceva carne gasim?

                          Comment


                          • Pai, demaram actiunea 1Mai? Pentru ca ar cam fi vremea sa incepem pregatirea.
                            Ne gandim si la niste invitati? (Gen: Braila, Bacau, Calarasi, ...)
                            Teme de gandire:
                            - lista de participare
                            - locatia
                            - meniul (liber impus la comun sau individual)
                            - program (un fotbal, volei, badminton, vanatoare de caprioare, etc.)
                            - administrative (invitati, baner, gratar, mese, etc.)

                            Comment


                            • noi astazi pe la ora 15 avem intilnirea si am sa vorbesc si cu restul gastii si vedem ce se decide

                              Comment


                              • Na ca ne-am facut de musafiri
                                Glumesc Kosti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google