Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intradevar frumoase poze si nu in ultimul rind si intilnirea....pacat ca nu am putut sta mai mult,dar or sa mai fie ocazii!!
    apropo caraseii iai luat tot din locul ala sau ai momit in alta parte?
    oricum am fost bun la mina am vazut ca ati mai luat vreo citiva!!
    sigpic

    Comment


    • Tot in acelasi loc...atunci cand ati plecat am lasat betele acolo si dupa un timp erau 2 carasi prinsi...iar gramajoara aia de carasi i-am prins a doua zi de pe la 5.45 pana la 10...si da...tu ai dat tonul pescuielii...ai mana buna.
      Ocazii de reantalnire vor mai fi...
      sigpic

      Comment


      • Ceva interesant si bine de pus in aplicare.
        La Complexul Muzeal de Ştiinţele Naturii Galaţi s-a deschis, la sfârşitul săptămânii trecute, expoziţia „Mit - ficţiune şi realitate”, aparţinând Muzeului Figurilor de Ceară din Sankt Petersburg, Rusia.

        În cadrul acesteia, sunt expuse 50 de figuri de ceară, reprezentând personaje din mitologia universală, personaje celebre din lumea filmului, personaje istorice dar şi personaje reale contemporane: de la prinţesa Cleopatra la Vladimir Putin, de la Agatha Christie la Zeus sau de la Salvador Dali, la Jack Sparrow din Piraţii din Caraibe.

        Acestea sunt doar câteva dintre personajele care vor putea fi văzute la Complexul Muzeal de Ştiinţele Naturii din Galaţi. Expoziţia va rămâne deschisă până la jumătatea lunii iunie 2011.
        Sotie de

        Comment


        • Daca printre exponatele expuse se afla Pamela Anderson sau cel putin Oana Zavoranu merg cu cea mai mare placere.

          Comment


          • Si pozele mult asteptete de Andrei...

            Dupa un gratar la Brates si mai mult alcool... urmeaza un somn bun!
            Attached Files

            Comment


            • astea`s bogdane zilele astea le pun si eu pe restul..momentan nu le am
              in concluzie: a fost show

              Comment


              • Daaaaaaaa....cine a fost stieeee

                Comment


                • strigare :Adunareaaaaa!



                  O ieseala super-organizata la o iarba verde , un gratarel, un badminton, un volei, ce ziceti? reusim noi - loganistii/ sanderistii !?
                  Valeriu ! din prohibitie cand iesim ? ca sa facem un 2 in 1 si pentru cei ce au hobby-ul pescuitului ? Hai baieti si fete, va provoc la miscare si aer verde !!
                  De probleme si griji nu o sa scapam nicicand, haideti sa nu le lasam sa ne ocupe chiar tot timpul, meritam si ceva relaxare si distractie ! Cine e pentru?
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • eu as fi pentru o iesire undeva duminica, la o iarba verde(nu neaparat ptr gratare) ci pentru a iesi in aer liber, o joaca cu mingea, jucam carti, reme, table, bem un pahar de suc, apa, bere(cei fara masini) nu dispun de prea multi bani si de asta zic de ceva mai micutz:-ss
                    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                    Comment


                    • De acord si eu. Am fi 3 doritori pana acum.
                      Pe sectiunea de intalniri vad ca la fel se propune o iesire la un firicel de iarba tot pentru duminica asta. Hai sa vedem, poate facem intalnirea cu nr. 186 la o padure undeva.
                      Up up up!

                      Comment


                      • Ce spuneti de o drumetie in zona Buzaului? O dusa si-o venita? Mi-e dor sa ies la plimbare cu masina. Plecam dimineata, vizitam tot ce-o fi pe-acolo, facem un picnic (gratar) si ne intoarcem seara acasa.

                        Sau peste Dunare. Sunt cateva manastiri si chiar un sit arheologic care merita vizitate. Muntii Macinului le fel, merita tot deranjul. Cine a fost la mare pe acolo stie cat de frumoase sunt padurile pe-acolo.

                        Hm?

                        Comment


                        • Sunt incantata de idee. In aproape egala masura pt ambele variante.
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • REGIONALA LOGAN CLUB ARGEȘ
                            Logan Club Mioveni, Logan Club Pitești impreuna cu

                            Primăria orașului, Centru Cultural Mioveni în parteneriat cu Automobile Dacia Renault, și Asociația Sportivă Sprint Club Pitesti organizeză în perioada 24-25 iunie 2011 Regionala Logan Club Argeș după următorul program:


                            Vineri 24 iunie -Vizita la Automobile Dacia a loganiștilor din țara;
                            -campare, cazarea invitatilor
                            Sâmbătă 25 iunie- Concurs de accelerare (Uzina Dacia poarta 3-poarta 2)
                            -3 categorii de putere - exclusiv pentru membrii LC
                            Înscrierea la concurs
                            Începerea concursului
                            Turul orașului
                            Concursuri inedite
                            Festivitatea de premiere
                            -Balaceala gratareala fotbal la Complexul Bemo

                            Mai multe detalii gasiti aici.
                            Se viziteaza Uzina...si a aveti ce vedea.
                            Ce a fost anul trecut gasiti aici.
                            Daca sunt doritori spuneti si se va face un topic nou.
                            Inscrierea se face pe topicul mare...nu aici.
                            sigpic

                            Comment


                            • Aceasta Regionala a argesenilor este una mai deosebita decat celelalte intrucat ofera posibilitatea participantilor de a vizita fabrica Dacia din Mioveni. Si asta este o ocazie unica! Ma gandesc serios sa merg iar.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Eu mentionez ca nu am cum sa merg.....
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google