Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De retinut ca cine vrea sa viziteze fabrica din Mioveni are acum ocazia unica de a face asta. Altfel, nu ai cum sa intri acolo!
    Si garantez ca merita deranjul!

    Comment


    • Nu vrea nimeni? Macar o dusa si-o venita? Nu pot sa cred.
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by gl_mmm View Post
        Aceasta Regionala a argesenilor este una mai deosebita decat celelalte intrucat ofera posibilitatea participantilor de a vizita fabrica Dacia din Mioveni. Si asta este o ocazie unica! Ma gandesc serios sa merg iar.
        Salutare tuturor,

        Chiar daca nu am mai postat pana acum, am facut-o la vederea acestui post. Nu m-am putut abtine fara sa nu postez... Cat despre regionala..., intr-adevar merita vizitata uzina...

        PS; Cred ca va mai aduceti aminte de mine...

        Comment


        • Eu da, imi amintesc de tine Marian. Cand mai vii pe la noi?
          ...
          Se pune la cale si o Nationala pe Transalpina! Dar Galatiul cred ca v-a spune pas si la asta. Sau poate nu!?

          Comment


          • Aici se afla programul si lista de participare pentru cei care doresc sa participe la Nationala Logan Club de pe Transalpina. Va recomand cu muuulta caldura acel traseu.
            ... un fel de Transfagarasan la patrat ... aici cateva amintiri.
            Last edited by gl_mmm; 1 July 2011, 08:47.

            Comment


            • Ziua buna tuturor!! Ce parere aveti de o intalneala maine (duminica) seara la un film, la unul dintre cinema urile pe care le avem in Gl...In tiglina este o comedie.
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • mai bine veniti la un 3D. http://www.cinemacity.ro/program.php...itlu=&zi=02.07 sunt cateva filme foarte bune in proiectie 3D.
                sigpic

                Comment


                • Ar fi o idee buna Simona!
                  Vb mai multe maine la intalnire? Sau nu vii?

                  Comment


                  • Sal!
                    Sunt unii colegi care ar vrea sa iasa la un gratar... Am mai vorbit cu o parte din ei si spuneau ceva de un gratar pe malul Dunarii, eventual o baie si o plaja cine vrea. Eu am scris aici sa vad daca mai sunt doritori printre voi. Ideea era sa mergem duminica dupa intalnire.
                    Daca e cineva interesat, eu deschid o lista aici si stabilim detaliile la tel sau tot aici.

                    1. Bogdan 33
                    2. Fredy_02
                    3. Chivu Dan
                    4.
                    5.

                    P.S. am scris in numele celor 2 deoarece sunt lecati din localitate si -au rugat sa fac asta.
                    Last edited by Bogdan 33; 21 July 2011, 22:44. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • exceptand (hmmm...)gratare...gratare..gratare...

                      iesirile traditionale ale LC GL includeau candva si participari la actiunile, evenimentele, concertele, etc organizate prin Galati.

                      Se pare ca in acest weekend , ocazionate de serbarile Timisoreana, vor fi in fiecare seara de la 20.30, ceva cantari ale unor trupe pe care cred ca le placem cu totii intr-o oarecare masura (unii mai mult, altii mai putin mult) astfel :
                      azi,vineri, 29iulie : Vita de Vie , Cargo
                      sambata, 30 iulie : Vunk, Holograf
                      duminica, 31 iulie : Zero, Directia 5

                      Cred ca nu vreti sa le ratati, nu?
                      Deci ...start adunare la Papadie in jur de 20.30 - 21.00 ???
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • E o idee buna. Vom tine legatura.
                        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                        Comment


                        • Am fost pe acolo in seara asta dar nu prea mi-a placut. Am preferat la o plimbare tot pe faleza noastra cea frumoasa.

                          Comment


                          • Buna ziua. Sa incep discutia cu o propunere: sunt doritori pentru o excursie de o zi pentru Targu Ocna la salina, sa ne grupam mai multi la o masina 2. Sa plecam sambata sau duminica dimineata si sa ne intoarcem seara.
                            Doritorii sunt rugati sa se treaca pe lista sau daca nu sa ma contacteze telefonic

                            1.gheorgngv
                            2.
                            3.
                            4.
                            5.
                            6.
                            7.
                            8.
                            9.
                            10.
                            Cu cat mai multi cu atat mai bine. Eu vreau sa pun in practica acest lucru pentru sfarsitu asta de saptamana.

                            Comment


                            • Ce frumoasa revenire pe forum ! Bravo Jorj, simpatica initiativa !
                              Daca nu aveam altceva in program mergeam si eu sigur, dar in acest weekend am o revedere ca la surprize-surprize, cu o verisoara pe care n-am mai vazut-o de vreo 20 de ani si pe care am regasit-o cu ajutorul lui Stefan ( nsa ) pe atunci ORG al LC Bacau Si cu aceasta ocazie ii multumesc inca o data pt implicarea lui ca detectiv particular !
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Mersi Elena pentru remarca dar ce pot zice este ca cat de spontana si de neasteptat a fost asa zisa "revenire" tot asa va fi revenirea la starea de dinainte de postare...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google