Excursii, Calatorii si Iesiri Organizate De LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci eu vin la iarba verde in Galati daca ma ia cineva cu masina...altfel nu petrec 1 mai cu suc.
    sigpic

    Comment


    • Ai ramas cu sechele de anul trecut?

      Comment


      • Vorbiti mai in soapta pentru ca ne aude Bacaul si iar ne trezim cu ei pe cap! Daca iar ne pricopsim cu ei, eu nu merg nicaieri. Stau acasa si-mi termin goblenul linistit. Nu-mi mai trebuie dezmat de-ala!

        Comment


        • a rostit cineva cuvantul Bacau??? parca simt niste semnale telepatice de la distanta...
          sigpic

          Comment


          • Vedeti? Ce ziceam eu?
            Suntem pierduti ...

            Comment


            • Pentru una din iesirile viitoare, mai ales ca suntem destui pescareti in gasca, am primit o informatie calda: proprietarii galateni ai Pensiunii Delta Rustic, isi asteapta primitori oaspetii. Pozele si facilitatile prezentate pe site sunt graitoare in sensul pozitiv.
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Originally posted by sand'dana View Post
                Pentru una din iesirile viitoare, mai ales ca suntem destui pescareti in gasca, am primit o informatie calda: proprietarii galateni ai Pensiunii Delta Rustic, isi asteapta primitori oaspetii. Pozele si facilitatile prezentate pe site sunt graitoare in sensul pozitiv.
                Hai pescarilor ce faceti nu va bagati la un pescuit de 1 Mai ? Eu chiar daca nu pescuiesc m-as baga.

                Comment


                • parca incet incet incepe sa miroasa a mititei

                  Comment


                  • Originally posted by DeWiL View Post
                    Hai pescarilor ce faceti nu va bagati la un pescuit de 1 Mai ? Eu chiar daca nu pescuiesc m-as baga.
                    Si eu parca m-as baga...Relu ne combinam la un transport?
                    sigpic

                    Comment


                    • S-a intrunit consiliu de familie si s-a hotarat.De1 Mai se pleaca in delta.Da Valeriu sunt de acord cu combinatia.Daca vrei mergem si in Maximia.

                      Comment


                      • In Maximia...uau...ce mult as vrea...hai ca fac si eu consiliu de familie si comunic rezultatul final.
                        sigpic

                        Comment


                        • 1 Mai in delta??? Ma, ce-i cu voi? Iar ma bagati in sedinta!?

                          Comment


                          • Mircea...hai baga-te la sedinta ca e belea...locurile sunt limitate...
                            Ce putem face acolo...
                            SERVICII SI FACILITATI INCLUSE IN PRET CAZARE:
                            - Gratar curte, balansoare
                            - 2 terase exterioare (etaj 1 si 2) + terasa foisor rustic pentru petreceri (servit masa.. etc)
                            - Living interior – tv LCD, muzica, DVD-uri filme
                            - Joc darts, table, sah, rumy, carti
                            - Petrecere seara KARAOKE!!

                            Iar se va lasa cu pierderi de voce
                            sigpic

                            Comment


                            • daca e vorba de 1 mai in delta eu nu ma bag.asta inseamna ca garboavele a sarit din schema nu?

                              Comment


                              • De ce sa pice se poate organiza si pe meleagurile galatene o iesire, nu e pacat sa nu ne simtim bine, un gratar, un mic si o bere umplute de buna voie cum numai Galatenii stiu. Cine mai doreste cine mai pofteste... daca sunt doritori sa se afirme si vom deschide si o lista in viitor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google