Organizator Intalniri de Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Organizator Intalniri de Galati

    Se pare ca Lucian nu mai doreste sa fie Organizator de intalniri.
    Astept propunerile voastre pana pe data de 22 noiembrie ora 24.
    Il astept de asemenea si pe Lucian sa posteze daca doreste aici pentru as-i motiva decizia.
    Nu ma includeti pe mine in propunerile voastre deoarece eu am atributiuni pe forum...si imi sunt de ajuns.

    Rog sa posteze doar cei din Galati cu propuneri concrete.Restul posturilor vor fi sterse.
    Last edited by valeriuciprian; 16 November 2009, 20:36.
    sigpic

  • #2
    Multumesc mult Valeriu, pentru deschiderea acestui topic.
    Motivele mele nu cred ca reprezinta o noutate, fata de loganistii din Galati. Sunt aceleasi din vara.
    Dar am sa le reiau, ca un mic update.
    Va spuneam in vara, ca atata timp cat nu voi mai putea adauga valoare acestui club, am sa fac pasul inapoi. Va mai spuneam ca daca voi ajunge in situatia in care nu voi mai putea ,, conduce " forumul si clubul din Galati, am sa las locul pentru cineva care va putea face acest lucru.
    Am din ce in ce mai putin timp sa ma ocup de forum ( lucru probabil observat prin numarul redus de posturi din ultimele saptamani ) iar in ceea ce priveste clubul, oricat as incerca sa construiesc ceva ( sa-mi pun in practica viziunea , ca sa zic asa ) acestea, incercarile mele si-au pierdut motivatia in timp. Sunt multe de spus, dar stiti...e ca-n bancul ala cu diferenta dintre practic si teoretic. Teoretic avem un club la Galati, dar practic..... nu am reusit sa fac acest lucru.
    Fac un pas inapoi, pentru ca altcineva sa preia aceasta pasiune ( nu munca ) a mea.
    va multumesc pentru tot.
    O zi buna tuturor.

    Comment


    • #3
      Lucian- in calitate de organizator, sa stii ca te inteleg perfect, si stiu ca iti este foarte greu.Pasul acesta am incercat sa il fac si eu, dar din pacate, nu m-a bagat nimeni in seama, si dupa cum vezi..."functia" mai exista si acum, pe forum si printre baietii, dar nu mai este atentia aeea, cum era inainte. Eu iti urez bafta in continuare, si stima ce o am pentru tine, va fi indiferent de "functia' pe forum,sau printre baieti.


      Valeriu tata, te rog nu sterge acest post. mersi
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #4
        Multumesc mult Cristi. Bafta multa si tie in continuare

        Comment


        • #5
          Lucian nu prea am venit la multe intalniri ( la vreo 5-6 cred), dar ce am remarcat a fost ca erai sufletul intalnirilor ( tu si Florin ), toti erau in jurul tau si ii ajutai pe cei cu probleme! Ai strans baietii si cand era soare si pe ninsoare, s-au facut gratare, s-au facut deplasari etc. LC Galati este un club mic si atat poate sa faca, daca puteai sa ridici o carciuma unde membrii clubului sa bea moaca...cred ca o faceai! Daca te retragi din motive personale inteleg, dar daca te retragi cu gandul ca nu esti un bun organizator...nu!

          Comment


          • #6
            pai sa desemnam citeva persoane ca sa votam dar care ar fi aceste persoane mircea(gl_mmm) cumva ar mere???

            Comment


            • #7
              LCG la rascruce ?!?

              Eu l-as propune pe nenea Iashca ...

              Post moderat de valeriuciprian.
              Last edited by valeriuciprian; 16 November 2009, 19:49.

              Comment


              • #8
                o propunere: mircea (gl_mmm), sau mai bine zis sustin propunerea lui cata
                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                Comment


                • #9
                  Nu stiu de ce, dar am impresia ca acest club este aproape de "autodisponibilizare" . 1 Abtinere.

                  Comment


                  • #10
                    il rog pe valeriu sa posteze un post de votare cu cele trei persoane

                    mircea gl_mmm
                    dan honda gl 44 phd
                    iashca

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                      Nu stiu de ce, dar am impresia ca acest club este aproape de "autodisponibilizare" . 1 Abtinere.
                      Nicu cu atitudinea asta a ta mai mult ca sigur inchidem taraba...nu te supara.

                      cata29...dupa data propunerilor facem poll-ul si votam.Propunerile tale vor fi luate in seama...asteptam si parerile celorlalti.
                      Iar daca respectivul care "iese castigator" nu doreste functia tragem obloanele...pacat ca inceputul a fost frumos si apoi se alege praful...cam la asta se ajunge prin lipsa de implicare.End offtopic.
                      Astept propunerile voastre concrete ...restul stiti...se sterge.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Nu vreau sa-mi o luati in nume de rau , dar eu sunt organizator de 2ani si da mi-a fost fff greu de multe ori , m-ai ales cand am avut necazul cu taicamiu , dar m-am descurcat am avut si noroc de andy care ma impins de la spate... Deci nu va suparati dar parca prea des schimbati organizatorii... Nu ma suparati ca ma mut la galati , facem schimb de experienta

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by valeriuciprian View Post
                          Nicu cu atitudinea asta a ta mai mult ca sigur inchidem taraba...nu te supara.

                          cata29...dupa data propunerilor facem poll-ul si votam.Propunerile tale vor fi luate in seama...asteptam si parerile celorlalti.
                          Iar daca respectivul care "iese castigator" nu doreste functia tragem obloanele...pacat ca inceputul a fost frumos si apoi se alege praful...cam la asta se ajunge prin lipsa de implicare.End offtopic.
                          Astept propunerile voastre concrete ...restul stiti...se sterge.
                          valeriuciprian,nu te supara dar asta e parerea mea (nu atitudinea) , nu am spus sa inchizi taraba,si la orice se supune unui vot eu cred ca exista pareri :pro,contra si abtineri.(asa este normal ,democratic,fara comentarii. )Parerea este a mea,trebuie sa o iei in considerare ca atare ,indiferent de avantajele sau dezavantajele produse . Mai esti suparat ?

                          Comment


                          • #14
                            mah dar voi, nucleul care sunteti mereu prezenti la intalniri si beti un suc si spargeti seminte pe faleza, nu va stiti nr de telefon? va sunati, postati aici pe forum data, ora si locatia intalnirii si gata. cine vrea merge, cine nu, nu. luci, nu esti obligat la nimic cat esti organizator. ce intelegeti voi prin "implicare"? daca nu merge sa promovati nu stiu ce evenimente, macar va puteti intalni ca intre amici, la o bere. daca e sa vina unul care sa moara de dragul organizarii, o sa-l puneti pe ala sa se ocupe de tot ce va trece prin cap si gata. care-i problema?
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #15
                              bv SEBA ;)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google