Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vad ca toata lumea viseaza la sute de cai.pe unde durerea mea sa mergi cu masinile alea la capacitatea lor ca nu ai unde in tara asta de 2 lei cu frunza verde de 800 000 euro? fusei cu un amic pana la bunici la tara si pe drumul valurit am zis ca imi sar rotile.mai rau decat pe un drum cu gropi.loganul e bun la ce conditii avem in tara dar motorul de 1,6 ca 1,4 e puturos.eu am avut si supernova si pot spune ca depasirile facute cu supernova nu le faceam cu loganul.cea mai buna masina e aia de ti-o poti permite sa o cumperi si sa o si intretii ca masina nu e investitie e cheltuiala.
    Last edited by buzasparta; 31 July 2010, 22:12. Reason: adaugire
    Intek M490 Plus + Superstar CRT ML 145.

    Comment


    • ai si tu dreptatea ta, cum spune si un bun amic de-al meu: " vrabia malai viseaza si nebunul balamuc"... dar totusi, lasa-ne si pe noi sa fim nebuni! nu ne strica "visul" cu care, poate unii dintre noi traiesc!
      ... si totusi sunt sigur ca majoritatea de pe aici, daca si-ar fi permis, probabil si-ar fi luat altceva! si crede-ma ca 90% (probabil!) sunt multumiti de logan-uri!

      Comment


      • Avand in vedere preturile si puterea mea de cumparare la ora actuala??? Sincer?! tot LOGAN mi-as cumpara dar de data asta un diesel.Argumentez la cerere... ;)
        https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

        Comment


        • Nu trebuie sa argumentezi. Te intelegem foarte bine.

          Comment


          • ...Eu imi doresc sa iau un Duster .. tot diesel...sau un Stepway...
            passion 1.5 DCi

            Comment


            • Eu mi-as lua un Duster pe benzina, dar cu un motor ceva de 1,8 daca s-ar putea. Sa aibe ceva cai in plus.

              Comment


              • eu am in vizoe un lodgy 1.2 115 cai benzina cu navigatie ,13 700

                Comment


                • M-am razgandit in decursul acestui an, sincer sa fiu mi-as cumapara un Ford Focus3 1,6 diesel, nu de alta. dar imi place mult cum arata si e la obiect.Doresc critici si laude daca sunte-ti binevoitori...tot respectul.
                  https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                  Comment


                  • Fordul tot ford ramane. Respect.

                    Comment


                    • eu unu mi-as cumpara noul aveo benzina.

                      Comment


                      • eu inca o bicicleta !

                        Comment


                        • )))) E cea mai ECO din toate
                          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                          Comment


                          • Dupa Logan 1.4 MPI a urmat 1.6-16v; dupa ? Probabil Logan2, 1,2 TCe-115cp.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Dupa Logan, mi-am cumparat un Clio. Iar dupa Clio, un apartament. )
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Originally posted by AlinVRS View Post
                                M-am razgandit in decursul acestui an, sincer sa fiu mi-as cumapara un Ford Focus3 1,6 diesel, nu de alta. dar imi place mult cum arata si e la obiect.Doresc critici si laude daca sunte-ti binevoitori...tot respectul.
                                Eu te laud....si mie imi place tare mult focus 3, cum de altfel imi place si 2.

                                Sa fiu si eu pe subiect, am luat focus 2 facelift dupa logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google