Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uite din curiozitate,poate mergi cu altul,sau merge altcineva si tu stai in spate langa geam,stanga dreapta nu conteaza.Am mers cu 3 focus-uri pana acum si la toate am auzit acel zgomot.Poate a ta e mai speciala nu stiu.
    sigpic

    Comment


    • Mulţumesc pentru idei mai studiez ...
      Aştept să pice para mălăiaţă în gura lui nătăfleaţă....aşa de greu mă decid ...
      In orice caz e mare stress achizitionarea unei alte masini, dupa ce anterioara a fost cu mare ghinion. In cazul meu, in momentul de fata actioneaza faza cu drobul de sare...

      Apropos de hyundai i10, am vorbit cu posesori ai acestei variante si...is speriati de consumul mare pentru ce clasa mica de masina au. Ajunge si la 10 in oras. ( binenteles ca depinde neaparat si de stilul de condus, dar si totusi ...) Oricum, nu e chiar ieftinuta.
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Originally posted by Pacco View Post
        Uite din curiozitate,poate mergi cu altul,sau merge altcineva si tu stai in spate langa geam,stanga dreapta nu conteaza.Am mers cu 3 focus-uri pana acum si la toate am auzit acel zgomot.Poate a ta e mai speciala nu stiu.
        Inainte sa merg cu a mea am mers cu a unui prieten, tot o berlina dar modelul fara facelift...sa vad si eu ce cumpar )...sincer nu am auzit nici la aia acel sunet. Aseara, am oprit muzica in masina si am ascultat sa vad daca am vrun sunet asemanator cu ce spui tu...nu am auzit nimic. La viteze mari se aude vajaitul ala normal facut de aer....in rest nimic deosebit.

        Comment


        • Originally posted by Pacco View Post
          @PCH:stii care e singurul lucru care nu imi place la Focus (2,nu stiu de 3)?Si la hatchback si la berlina am observat ca in spate se aude un zgomot in mers.Pare sa vina de la puntea spate,ca si cum in portbagaj ai avea o gaura.Asta e singurul lucru care nu imi place.
          Focus nu are punte spate pentru ca are suspensie individuala.Posibil sa auzi de la altceva acel zgomot.In Logan la mine am atatea zgomote de nu stiu de care sa ma plang mai intai )))
          Apropo focus 3 este cel din avatarul lui PCH.
          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

          Comment


          • Atunci vorbeam de focus 3,am crezut ca ala e focus 2,si focus 3 e ultimul.
            sigpic

            Comment


            • Eu mi-aş lua IPhone 4S ...
              Skypee™

              Comment


              • Originally posted by AlinVRS View Post
                Apropo focus 3 este cel din avatarul lui PCH.
                Masina de la avatar este Ford Focus 2 (facelift), adica primele doua poze, in a treia se afla noul Focus.
                Attached Files

                Comment


                • Eu la ala ii ziceam Focus 3 ... in fine este o masina buna si asta mi-as cumpara dupa Logan.
                  https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                  Comment


                  • megane coupe, dar nu ma lasa nevasta-mea, cica masinile in 2 usi sunt de agagat pitipoance, daca as fi luat megane-ul in loc de logan(cum vroiam initial), n-ar fi iesit cu mine... sper s-o conving macar acum, ca-s deja "luat" si mai degraba ma uit dupa o masina decat dupa zece muieri
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Pai fa si tu ca mine....am plecat dimineata cu Logan si am ajuns seara cu Focus! ))

                      Comment



                      • si daca nu asta un SUV exceptand Duster care este o masina cu pretentii de SUV nicidecum unul
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Pai fa si tu ca mine....am plecat dimineata cu Logan si am ajuns seara cu Focus! ))
                          Buna asta, cam asa planuiesc sa fac si eu
                          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                          Comment


                          • Originally posted by sand'dana View Post
                            Eu...dupa vanzarea sandero-ului (si uite ca au trecut 5 luni) inca sunt indecisa ce sa imi iau...Vreau o masina decent de micuta (in nici un caz smart), ideea principala e sa consume putin si intretinerea sa fie deasemenea, economica. Ce idei aveti?
                            Daca mai ai putina rabdare, uite aici ceva mic si ieftin.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Vw jetta 2,0 TSI 200 cp...

                              Comment


                              • Cam asa ceva
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google