Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indiferent ce marca imi voi lua, sa aiba peste 110 cp...M-ar tenta un Bmw 320, diseal, 136 cp...
    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

    Comment


    • Ce mi-as dori nu are rost sa descriu, ce as putea si chiar mi-ar place este un VW Polo, chiar si noul Golf VI (14.000 E), Accent-ul e iar frumos si mai sunt masinute care meria atentia noastra in jurul pretului de 12-14k E
      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

      Comment


      • ..Asta ramane in familie nu se va vinde ... Daca este sa cumpar o masina noua tot la logan ma bag dar ala full ..Iar sh Golf 5 1,6 Fsi , Ford Focus 1.6 ..Masini la care poti sa platesti un casco..

        Comment


        • Imi doresc si voi avea sigur in vara un octavia II RS 2.0l manuala 6 trepte 200CP . Abia astept.

          Comment


          • Grija mare ca 200 de cai nici nu se compara cu 75, in rest, sa ai bafta de masina!
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Dupa Logan mi-ar placea sa-mi iau Octavia RS sau daca nu macar Octavia 1.8 TurboFSI...

              Comment


              • Ca si colegii care au postat mai la deal daca as putea mi-as procura o Octavia II RS.

                Daca ar fi sa imi cumpar acum tot Logan mi-as putea permite dar de data asta mi-as lua un 16V sau dci de 85
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Daca reusesc sa vand loganul, in mod sigur viitoarea mea masina va fi un subaru impreza wrx 2.5tdi (la care deocamdata am platit doar un avans)
                  sigpic

                  Comment


                  • Impreza tdi? Wtf? Sti, poate. Sau au bagat dizal pe impreza?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Seba, nimic nu sti
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Salutare tuturor ! Probabil m-as uita catre un consum mai mic si o siguranta mai mare, ceva gen Hyundai, Toyota, sau poate tot Logan, cine stie?
                        sigpic
                        VIATA ARE PRIORITATE

                        Comment


                        • Scuze seba greseala e a mea. Ma gandeam la ceva si scriam altceava. Se m-ai intampla cand ai multe pe cap - subaru impreza 2.5 i 284 cp
                          sigpic

                          Comment


                          • Mi as lua SUV..Poate ce l de 105 cai de la dacia. O arata el ca dracu dar poate va fi ieftin.
                            Stam in suspans
                            JIJI

                            Comment


                            • Si macar cu chestia asta ajuti sa se redreseze si economia,nu?
                              Asa a zis nea Baselu sa cumparamproduse romanesti casa redresam economia.
                              Deci noi loganistii ne-am facut datoria.

                              Comment


                              • Originally posted by The_Night View Post
                                Daca reusesc sa vand loganul, in mod sigur viitoarea mea masina va fi un subaru impreza wrx 2.5tdi (la care deocamdata am platit doar un avans)
                                Visul umed al romanului. ..... TDI !... Imi sari inima cand auzii de impreza tdi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google