Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca am sa schimb titlul topicului. Am sa-i spun .....Postati aici cat de proasta si scumpa, credeti ca este Loganul. FRATILOR VA AFLATI PE LOGANCLUB, FORUMUL LOGANCLUB. Este ultimul avertisment.

    Pentru ceilalti, aveti aici ce comenta....http://www.loganclub.ro/forum/suntet...-t84.html?t=84
    Last edited by lupulucian; 21 October 2008, 19:50.

    Comment


    • In cazul meu cred ca va fi Seat leon cu motorizare 1.9 TDI iar loganul nu il vand,o sa il pastrez

      Comment


      • @gl_mmm sigur niciuna dintre masinile enumerate nu mi-o voi lua.
        sigpic

        Comment


        • Cum am zis cu ceva posturi in urma masina acum atasez si pozele
          Attached Files

          Comment


          • Dupa logan sigur voi lua alt logan sau derivat al loganului, insa cu mai multe optiuni.

            Comment


            • Iei versiunea full

              Comment


              • Eu cred ca ma indrept catre bicicleta cu motor

                Comment


                • Eu mi-as lua o skoda octavia VRS
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • Ceva de la dacia oricum, cred ca modelul care o sa apara dupa sandero

                    Comment


                    • Dupa logan....Hmm......As opta tot la un logan SUV, noul STEPPE.
                      Daca as castiga la loto, visez la un BMV X6.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • De fapt e USV Sandero...Stepaway
                        USV=urban sport vehicle;

                        Comment


                        • Ar merge un scirocco ala cu motor de 200cai...
                          sigpic

                          Comment


                          • BMW 320 d
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • A6, 2006, 2700 TDI, 180 Cp , 120.000Km - 13.500 Euroi

                              Sau , ar mai merge si un A4 din 2006 , cam tot pe acolo se invarte pretul.

                              Comment


                              • Am logan berlina de doua luni si mi-as lua un logan mcv cu sapte locuri.Sa pot sa plec la drum cu mai multi,afara de familie.
                                De ce va imaginati ca masina voastra e un dezastru?Nu as lua sh pentru nimic in lume.Eu cred ca la 10-15000eurogasesti niste masini asemanatoare intre ele ca performante.La 20-25000,la fel.Ca e pejo sau vw sau altceva,daca ai bani si vrei altceva,luati-va,dar nu mai spuneti ca loganul e bun sau nebun.La pretul lui(7-11.000 de euro),ai aveo,albea, punto,hyundai accent si i-urile,si cam asta e tot.Nu mi se par stralucite,unele mi se par chiar tepe.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google