Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ce masini mi as dori, sunt mai multe, dar sunt mult prea scumpe pt buzunarul meu (cel putin momentan).Ce masina imi voi achizitiona in viitorul apropiat cred ca va fi un Seat Toledo diesel cu destul de multe optiuni pe el.Normal ca am sa pastrez si Loganul

    Comment


    • #62
      Mini Cooper S 2008 (1.6 175CP by BMW) 23200Euro sau BMW 135i 33k Euro 335i 43k euro cu tot cu pachete M . Si daca ma apuc sa visez M3 sau Skyline GTR .
      Pana atunci Golanul meu ma duce unde vreau cand vreau fara probleme si relativ ieftin .
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • #63
        Nu as da loganul decat daca as avea bani sa imi iau o masina noua, de la cel putin 15k in sus. Un focus, un golf, un civic etc. Nu l-as da sa imi iau un ceed,lacetti sau alte masini pana in 15.000. Diferenta de calitate ar fi prea nesemnificativa ca sa se merita diferenta financiara .
        Oricum, sunt sigur ca si urmatoarea mea masina va fi NOUA, pe benzina si in 4 usi. Singura masina sh la care m-as uita ar fi un bmw seria 5, modelul nou.Nu prea sunt fan bmw insa masina aia e criminala .
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • #64
          Da luci..De asta e superb...Intr`adevar isi merita numele

          Comment


          • #65
            Cred ca urmatoarea masina va fi o Toyota Avensis si apoi...Un vis de-al meu:Mercedes S 600 L.

            Comment


            • #66
              Tot logan, MCV...
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • #67
                Vor urma tot asa multe modificari ca la berlina?

                Comment


                • #68
                  Il fac decapotabil, imagineazati un MCV decopertat...
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • #69
                    Un fel de barca fara acoperis.... hai, felix, chiar crezi ca nu se indoaie pragurile daca-i tai acoperisul?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #70
                      Pentru ca un logan are costurile de intretinere destul de mici, cred ca as lua loganul 4x4 daca e sa apara intr-un an. Imi mai trag cu ochiu bine de tot suzuki swift sport si fiat bravo sport. Oricum urmatoarea masina o sa aiba cel putin suta de cai.

                      Comment


                      • #71
                        Ma voi orienta spre VW.Probabil un Golf VI,sau daca nu ma tine buzunaru,un V.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Dupa logan tot logan mi-as lua,bine ,pana o sa mai iasa un alt model ,mai dureaza ceva timp ,poate pe atunci o sa am un job bun :P

                          Comment


                          • #73
                            Mie imi place la nebunie Volkswagen Cross Touran, Mi-as lua unul.

                            Comment


                            • #74
                              Viiitoarea mea masina va fi tot un logan...Inca nu stiu de care o mai las pe asta sa imbatraneasca, ptr ca are abia 5 luni, si pe urma mai vedem noi!!!!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • #75
                                Mi-as lua si caruta, dar logan nu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google