Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa ce v-am vazut in poze timp de 2 saptamani e timpul sa-mi fac si eu incalzirea si sa vin la intalnire sa va cunosc personal. Am vb in urma cu cateva ore cu Alex si am sa vin cu el...imi pare rau ca imi fac aparitia pt prima data fara masina, dar era o oferta mult prea faina pt a putea fi refuzata (ms inca o data Alex pt initiativa). Plus de asta la urmatoarea intalnire am sa vin cu masinuta...zic asta pt ca ieri am primit telefon de la reprezentanta si d-na de acolo mi-a comfirmat ca miercuri, cel tarziu joi am sa fiu loganist cu acte in regula Asa ca...pe duminica. Pana atunci...spor la km ;)
    I don't drive fast...I fly low !!!

    Comment


    • Originally posted by mouseinPAS
      Dupa ce v-am vazut in poze timp de 2 saptamani e timpul sa-mi fac si eu incalzirea si sa vin la intalnire sa va cunosc personal. Am vb in urma cu cateva ore cu Alex si am sa vin cu el...imi pare rau ca imi fac aparitia pt prima data fara masina, dar era o oferta mult prea faina pt a putea fi refuzata (ms inca o data Alex pt initiativa). Plus de asta la urmatoarea intalnire am sa vin cu masinuta...zic asta pt ca ieri am primit telefon de la reprezentanta si d-na de acolo mi-a comfirmat ca miercuri, cel tarziu joi am sa fiu loganist cu acte in regula Asa ca...pe duminica. Pana atunci...spor la km ;)
      te asteptam ;)pt cei care nu stiu maine la ora 14 e intalnirea...puteti sa veniti chiar daca nu aiti anuntat ;)
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Eu va anunt cu parere de rau ca nu mai pot veni.
        Trebuie sa il duc pe tata pana la bunici si nu am timp sa mai vin si la Iasi.
        Distrati-va si pentru mine

        Cu stima Radu_lyn

        Comment


        • Originally posted by RADU_LYN
          Eu va anunt cu parere de rau ca nu mai pot veni.
          Trebuie sa il duc pe tata pana la bunici si nu am timp sa mai vin si la Iasi.
          Distrati-va si pentru mine

          Cu stima Radu_lyn
          sorry radule.....las ca ne vedem duminica viitoare....
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Sper sa ne vedem...poate va tine-ti de cuvant cu ce am vorbit noi

            Comment


            • 1--IS-24-CIC Ionut
              2--VS-49-LYN Radu
              (nu mai poate venii )
              3--IS-58-DAB Steel
              4--IS-25-PCG Costel
              5--IS-22-ALC Alex
              6--GL-98-AGA Ciprian
              7--SV-87-ZUG Luigi(incearca)
              8--IS-037992 Petrica(petroman)
              9-- B -04-ZPZ
              10-IS-05-WXB Dan(posibil)
              11-IS-05-TBT Dumitru
              12-IS-09-DEM Costel(nita)
              .......next??
              Last edited by iooon; 8 December 2007, 22:02.
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • nu ammai raspuns de ieri.azi am mai agatat pe un loganist in parcare la carefour s-a speriat putin la inceput da a spus ca incearca sa vina. nr de bucuresti, rosie, parca avea jante, geamuri foliate, si mai ales, avea un eleron de care imi place. mi-a spus ca e din Iasi ... asa ca nu am mai stat pe ganduri :P poate am reusit sa il corup
                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                Comment


                • Originally posted by morariu_alex
                  nu ammai raspuns de ieri.azi am mai agatat pe un loganist in parcare la carefour s-a speriat putin la inceput da a spus ca incearca sa vina. nr de bucuresti, rosie, parca avea jante, geamuri foliate, si mai ales, avea un eleron de care imi place. mi-a spus ca e din Iasi ... asa ca nu am mai stat pe ganduri :P poate am reusit sa il corup
                  cine stie ..sa speram....o sa aflam in curand....;)esti tare...ai vointa(pt a marii grupul)...imi place....esti de-al meu...;)
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Logan 1,4MPI

                    Ne vedem la 14 la Palat
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • uite ca a avut loc si cea de a 3-a intalnire LOGAN CLUB Iasi..in curand si pozele;)
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • a venti loganistul atras de alex??

                        sigpic

                        Comment


                        • asteptam pozele

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL
                            a venti loganistul atras de alex??
                            sonykel...din pacate nu a aparut..probabil s-o speriat...cine stie ce o crezut ca pateste daca vine;)))

                            inca nu am facut rost de poze...nu am avut camera la mine alex a facut poze...si abia maine le posteaza:-?
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Ei uite ca sparg eu gheatza cu pozele
                              Attached Files
                              I don't drive fast...I fly low !!!

                              Comment


                              • Am uitat sa zic...mi-a placut foarte mult la intalnire si am sa mai vin de fiecare data cand am sa pot si am sa am ocazia. Zic asta pt ca sunt destul de plimbaret de felul meu si vreau sa-mi motivez cumva eventualele absente Oricum mi-a parut bine ca ne-am cunoscut si ca am avut in sfarsit un numar de masini la intalnire din 2 cifre
                                I don't drive fast...I fly low !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google