Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PIF..ne vedem diseara la un workshop??? ma ajuti cu treaba aia?

    gostfree..vino miercurea viitoare la intalnire la loganclub, si vorbim atunci mai multe despre remapare
    Last edited by andrEyCST; 31 July 2014, 10:31. Reason: Automerged Doublepost
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • Intalniri.....

      Salutare, mai sunteti?Mi e dor. O sa revin....

      My Car

      Comment


      • Va asteptam cu drag domnule Dan..Ce spuneti de miercuri ora 20:00 in spatele Halii Centrale?
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Astăzi la 13:00 ne vedem in parcarea de la Hala Centrala, cine vrea sa vina este bine venit .

          Comment


          • salutare baieti, de saptamana viitoare ma voi muta in Iasi la facultate, si in timpul liber as vrea sa particip si eu la intalnirile voastre, bineinteles daca ma primiti. Momentan sunt pieton, deci voi veni pe jos. As vrea sa stiu unde mai exact se fac intalniri, si cum as putea ajunge acolo, nu cunosc prea bine Iasul!
            MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

            Logan din Bicaz (Neamt)

            Comment


            • salutare dragi colegi. Eu spun sa spargem gheata pe anul acesta si sa profitam de temperaturile mai ridicate ca sa ne mai revedem astazi in spatele Halei Centrale la ora 19:00. Ce spuneti? facem un efort?
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • ... prea tarziu am vazut. Duminica la 13:00 ? Vine lumea?

                Comment


                • as veni si eu ,dar deocamdata sunt pieton pana pe la jumatatea lui februarie( problema cu rca-ul la persoanele pana in 30 de ani ). toate cele bune

                  Comment


                  • Nu s-a mai postat din luna Ianuarie.....
                    A murit LCI ? (
                    1.6 16V

                    Comment


                    • A fost concediu prelungit!
                      Seara asta la ora 20:00 in parcare la Fac. de chimie se tine intalnirea.
                      Va asteptam!

                      Comment


                      • Si in seara asta ne vedem tot la ora 20 in parcarea Facultatii de Chimie.

                        Comment


                        • Eu m-am luat cu treaba si am uitat ca e miercuri..imi pun ceasul sa sune pentru saptamana viitoare si voi fi si eu prezent. Weekend placut copii
                          andrEyCST--- ---andrEyCST

                          Comment


                          • salutare lume
                            a cam dipsarut lci !
                            constat chestia asta cu parere de rau.
                            astazi ma plictiseam si mi-am amintit de forum, si am zis sa intru putin...si am intrat, imediat am observat ca ultima mea vizita pe forum a fost in luna mai 2015, in conditiile in care candva stateam si cateva ore pe zi pe acest forum. parca mi-e dor .

                            ar fi foarte interesant sa luam legatura cu membrii vechi si cei noi(pe cei noi eu nu va cunosc ) si sa facem o intalnire, in unul din locurile vechi.
                            va salut , si sper sa reusim sa ne organizam. stiu sigur ca multi dintre voi isi doresc sa ne revedem

                            acum dupa ce am postat, am observat ca semnatura mea a ramas pe vechi.... cred ca e de vreo 4 ani in urma... ))))
                            Last edited by iooon; 23 December 2015, 13:00. Reason: Automerged Doublepost
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • OOauuu Ioane asa e dar anii trec familiii si toate alea . Nevedem ne auzim sau ne claxonam !!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Chiar ca au trevut anii...Cu CIC si Ciuciosu m-am mai intalnit ocazional. Si cu Vali007 care acum are Mazda .
                                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google