Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare ALL !!! Vreau sa multumesc membrilor logan iasi ca exista. Este o vorba "de la ura la iubire nu e decat un pas" ...In cazul meu de la ura la prietenie e la fel un singur pas . Am ramas impresionat cum de membrii logan se ajuta reciproc ...In cazul meu am apelat la Ionut LNC ... Sperand la niste sfaturi , dar omu ,ocupat asha cum era, si-a facut timp si a venit propriu zis si ma ajutat aratandu-mi efectiv ce trebui sa fac la loganul meu. Am vrut sa va impartisesc si voua aceste ganduri deoarece am redescoperit ca proverbu "Prietenul la nevoie se cunoaste" inca rezista!!! Si apropo maine orice ar fi vin si eu alturi de voi ... Alaturi de niste prietenii iubitorii de Logan !!! La mai mare baieti si bafta maxima !!!!

    Comment


    • Sa nu credeti ca vam uitat dar sincer nu pot ,dar voi venu cand voi fi liber(stau cu ochii pe voi din fata monitorului ,rar dar sigur)

      Comment


      • 1--IS-24-CIC Ionut
        2--IS-05-LKG Dan
        3--IS-58-DAB Steel
        4--IS-69-SNT Dan

        next??

        Comment


        • Luigi..Da ce ai patit tata vorbesti de parca ai avut probleme serioase...
          Ma bucur sa aud asta....Sincer asta e si scopul "grupului" LOGAN TEAM iasi....Sa ne ajutam cum putem ..Sfaturi sau ce avem nevoie...Cred ca o sa ne povestesti mai multe maine la intalnire ...
          Petroman...Stim ca tu ne urmaresti activitatea (chiar daca uneori stai pe invisible :P ) chiar daca nu ai cum sa ajungi la intalniri....Dar ori cum..Noi te asteptam..Poate mai ai timp sa mai treci

          1--IS-24-CIC Ionut
          2--IS-05-LKG Dan
          3--IS-58-DAB Steel
          4--IS-69-SNT Dan
          5--SV-87-ZUG Luigi

          next...??

          PS: nu uitati maine(sambata) la ora 20, la palatul culturii
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • 1--IS-24-CIC Ionut
            2--IS-05-LKG Dan
            3--IS-58-DAB Steel
            4--IS-69-SNT Dan
            5--SV-87-ZUG Luigi
            6--GL-98-AGA Ciprian
            http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

            Comment


            • Baieti ma scuzati dar tura asta am nevoie de relax, dupa o saptamana plina de praf, santier si aer de spital...... Partea buna e ca bunicul meu si-a revenit si ma bucur foarte tare, santierul e pus pe picioare iar eu o tai la relaxare ca am nevoie mare....

              luigelo: eu incerc sa ajut si sa fiu de folos si chiar daca am un program super full printre picatele se gaseste si o fereastra si gasim timp pentru cei care conteaza. Cat despre zicala cu de la ura la iubire e decat un pas, as repune accentul pe avantajele apartenentei la o comunitate care se respecta in interiorul sau. Important e sa vedem partile bune ale noastre ca cele rele sunt primele care ne sar in ochi si avem cu totii nu ? Chiar daca poate sunt mai autoritar sau incerc sa canalizez lucrurile spre anumite directii, mai usor sau mai greu, sa stiti ca o fac doar in interesul nostru ca si comunitate - club si pun in balanta imaginea noastra si parerea majoritatii.

              in alta ordine de ideei asteptam rezultatul final sa vedem daca am fost un indrumator bun sau nu :P

              va salut pe toti
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • A fost frumos si astazi :am mai reglat un ambreiaj , am mai rotit bucsele de la cuiul de la portiere , am mai demontat aproapr un vas de la lichidul de parbriz ............ Pacat ca am fost mai putintei la bere!!!!!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Am ajuns si eu pe la 21:40 si..........Nici tipenie de loganisti! Sa presupun ca v-ati dus cu totii la bere..Si eu care aveam mare nevoie de voi ca am avut probleme cu o roata...Mai era putin si o lua inaintea masinii

                  Comment


                  • Da...Am fost la intalnire 11 loganisti iar la suc (pe copou la vanatorul) am fost 5 loganisti

                    de la palat pana la suc pe drum...Am facut si putine sprinturi ....Cateva scarturi pe la semafoare , copilarii de astea:P

                    pacat ca astazi nu a avut nimeni aparat foto..Deci...Nema poze
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • peripetii

                      hai sa ne traiti ....... No sa vedeti seria 2 de peripetii pa' persoana fizica, care este....

                      divertisment: merg si eu ca omu prin piatra neamt la iesire spre bicaz cu vreo 80 .... Dupa turometru ca vitezometru merge nu, mai nou .... Sau cand are el orgasm sufletesc sau ceva.... In fine si in mijlocul benzii nr. 1 apare ditamai trotuarul..... Cam ca la noi din tatarasi dispecer spre flora, ce naiba sa mai faci.... Tragi stanga cat sa nu intri in vecinu de pe banda 2, nemtean de altfel, si iei bordura la squar din plin..... Ca si dakota... Ma uitam dupa roata.

                      damage report: boalfa de boalfa pe tot talonul cauciucului, janta zgariata cred in interior, ca a ramas urme pe bordura, vitezometru in vacanta

                      morala: vedeti ca vacanta voastra sa nu corespunda cu perioada in care anumite subansamble minunate produse de renault si puse pe dacia.... Sa nu isi ia si ele vacanta

                      urmeaza: sermecom triorom cauciucuri, autocenter o janta noua

                      altceva: miercuri la 10 ma duc in caremil sa fac testul de incompententa al renault.... Vis a vis de ce aripi minunate am montate pe automobilul de 9350 euro .... Aici considerati ca le-am zis de toate pt toata familia lor..... Aripile mele sunt ca la dacile 1300 de ruginite la pasaje ....

                      intre timp: caut (disperat) un tambur dreapta spate sau cum s-o mai numi chestia in care infiletezi prezoanele.... Baietii de la vulcanizarea de la sala polivalenta m-au rezolvat in toamna de 2 din patru.... Sau poate stiti un logan busit sau un strungar bun .... Plssss

                      mai caut: senzor acceleratie/viteza din cutia de viteza sau naiba stie de unde si daca stie cineva unde vine pus, cum, etc
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Apai Ionut dar mai degraba stateai cumintel in Iasi dar de unde sa stii ce o sa se itample? Numai vesti dinastea rele sa nu ai si noi care credeam ca ai mai vazut ceva frumos ceva masini noi , peisaje, ''veverite'' !!!!!!!!!!---Uite un numar de telefon de la un depozit de dezmembrari:numarul e de la sucursala din bacau dar intrebi de numarul din iasi si ti-l da si suni in iasi sa-ti vina mai usor sau daca nu are in iasi intrebi la bacau si ti-l trimit ei la depozitul din iasi , acu sa fie ceea ce cauti !!! Alceva cu ce sa te ajutam spune!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Ma ionut vezi ca pe la inceputu anului era un logan la dezmembrari inspre letcani(pe stanga cum te duci). Vezi poate gasesti acolo tamburi sau ce anume cauti tu... Inclusiv poate si senzorul respectiv. Bafta la cautat daca tot nu ai avut bafta de relaxare.

                          Comment


                          • atitudine de loganist

                            Iata o scurta istorioara:
                            Mersei duminica la hram intr-un sat din apropierea iasului si in drum spre biserica gasii o cheie de logan...Ce sa fac cu ea? Luai la pas toate stradutele poate poate gasesc un loganel caruia sa i se potriveasca...Exact ca in cenusareasa. Intr-un tarziu, dupa ce dintr-o multime de golanei niciunul nu o recunostea, cand aproape ma resemnasem, dau de unul cu numar de VS care, spre bucuria mea, era chiar cenusareasa din poveste. L-am gasit si pe proprietar...Nu mai spera in gasirea cheiei, asa ca trimisese deja pe cineva la Vaslui pentru a aduce rezerva...Inca o fapta buna pe ziua de ieri...
                            De asemenea, i-am povestit de clubul nostru, de divizia din Vaslui si i-am sugerat sa se inscrie si el ... A marturisit ca are cunostinta de forumul loganclub, unde a intrat de cateva ori...
                            Pacat ca nu i-am retinut numarul masinii...
                            Daca mai intra pe forum si vede postul asta il rog sa dea un semn ...

                            Comment


                            • Ionute..Sincer imi pare rau...Ca stiu ca iti doreai sa te relaxezi si sa te simti bine..Si vad ca nu prea ai avut parte de asa ceva....Nasol...Imi pare rau pt tine...

                              bravo Dakota...Chiar ca ai facut o fapta buna...Altul ar fi pastrat cheia sa se joace cu ea...Poate o sa intre in loganclub Vaslui dupa patania asta...
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
                                A fost frumos si astazi :am mai reglat un ambreiaj , am mai rotit bucsele de la cuiul de la portiere , am mai demontat aproapr un vas de la lichidul de parbriz ............ Pacat ca am fost mai putintei la bere!!!!!!!!

                                a...Cum adica ati mai reglat un ambreiaj? Eu vreau neaparat sa mi-l cobor pe al meu ca deja nu mai pot
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google