Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>

    Din pacate nici eu nu ajung ... (am clienti)
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • pana la urma ne intalnim la Real? la ce ora?
      vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

      Comment


      • si pana la urma ce ati facut ieri?

        Comment


        • Daca spunem ,se afla...

          Au fost discutii libere...la telefon..si bucurie ca am fost prezenti ,am discutat diverse etc...acum asteptam sa punem si in practica discutiile totusi depinde de toti..daca au placerea sa faca ceva...stiu ei ce...

          Duminica 22.04.2012 la ora16:00 --INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT-- in Ghimbav la barul de la Spalatoria Auto......locatie situata la Intrarea in Ghimbav din directia Codlea-Ghimbav.

          -Va astept cu mic cu mare ptr. o discutie serioasa ... sper si constructiva, si ptr.un pic de destindere alaturi de prieteni.
          Last edited by sebi8ta; 20 April 2012, 23:29.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • y will bee there!!..mother fuckers!!!
            Last edited by nairod; 21 April 2012, 21:59.
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • bun bun bun.ne vedem maine

              Comment


              • Va astept astazi la ora 16:00 la Intalnire ...!!!!!!!

                O super intalnire astazi,cu povesti,cu sedinta foto,cu aparat nou nout,soare cald,terasa si bere cu lamaie..ce mai foarte fain....o sa avem si pozeeee....
                Last edited by sebi8ta; 23 April 2012, 00:34. Reason: Automerged Doublepost
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • pfffuuu..caldura mare mon cher!!!
                  maine propun o intalnire sub tampa..la un pic de racoare!!!..o samanta, o cola rece..o caterinca...haidati ca tre sa si vb!!
                  io aduc cola!!!
                  maine pe la 19 sub tampa!!!!
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • astazi unde ne vedem?
                    sigpic

                    Comment


                    • astazi nu s-a vazut nimeni nicaieri...din pacate..nu era nimeni nici la real si nici sub tampa..si nimeni nu a anuntat nimic.. si nici nu s-a raspuns la telefoane..interesul se pierde
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • lipsa totala de interes, cand nu am raspuns eu la telefon v-ati suparat.
                        sigpic

                        Comment


                        • Maine 09.05.2012 daca este vremea frumoasa ne vedem sub Tampa, iar daca ploua ca asa s-a anuntat ne vedem la Real la ora 18:30 - 19:00.

                          o seara buna sa aveti
                          Last edited by sebi8ta; 8 May 2012, 21:24.

                          Comment


                          • maine unde ne vedem la real sub tampa sau in ghimbav pe terasa la spalatorie?

                            Comment


                            • bah..creca pe la real ca altceva nu ne permite vremea
                              cu toate ca m-am saturat de caldura de la hector!!!!!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Astazi 23.05.2012 ne vedem la real la orele 19:00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google