Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • foarte bine baieti ca nici eu o sa pot sa ajung vreo 2 saptamani
    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

    Comment


    • Maine 15.08.2012 ,pentru cei care pot si nu sunt plecati , intalnirea Logan Club Kronstadt este sub Tampa de la orele 19.00. Eu nu pot ajunge, sunt la scarbici de noapte.

      Comment


      • prezent..lasa bah ca venim noi daca nu vii tuh!!
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • deci in afara de Dorian.......mai vine cineva?......

          Comment


          • da eu......
            sigpic

            Comment


            • hai ca a fost bine...am stat ca babele la banca la barfa..
              duminica cu ocazia zilelor Fagarasului nou tragem o fuga pana acolo ..cine mai vine!!!!
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • Sambata intalnire la mine la Ghimbav..cine doreste este bine venit ..muncim ceva pe la masini ...facem un gratar etc...luati legatura cu dorian..stabiliti la cat si ce si cum etc...si va astept...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • super zii azi la ghimbav cu baieti..ne-am ras..am crapat pizza...am mai stricat cate ceva pe la paraitorii..a fost bine..
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • da da ..chiar super o fost...incantat de aceasta intalnire..super gasca...zi o minunata alaturi de prieteni...pizza buna..suc bun...si prieteni deosebiti...pacat ca restul din club nu vor sau nu au putut sa ajunga...speram ca data viitoare sa fim si mai multi....
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • poze sefu .......
                      sigpic

                      Comment


                      • vrei poze florinele? mai asteapta vreo 2 -3 luni pana apar si pozele, sti doar ca sebi se misca ca ochiul mortului.

                        Comment


                        • ce ziceti sa facem o plimbare duminca cu autobuzul etajat????pleca de sub tampa la orele 12 :00 14:00 16;00...biletu costa 5 lei si ne plimbar 1h si 30de min.
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • buna idee, eu sunt deacord , sunt curios sa vad cum se vede Brasovul de la inaltime. Ne vedem duminica. Eu zic ca la 12 sa mergem ca nu este asa cald. Salutare

                            Comment


                            • Weekendul acesta, 25 si 26 august, va asteptam la Carrefour Brasov, la cea de-a IV-a Etapa din cadrul Campionatului National de Indemanare Auto (CNIA).

                              Lupta devine din ce in ce mai stransa intre piloti, aflandu-ne, deja, la jumatatea Campionatului. Varietatea varstelor acestora, dar si tipurile de masini prezente in cadrul acestui eveniment, raman ingredientele de baza ale evenimentului.

                              Dsign, B48CUP, Golan91 si ClioZIF vor fi pe traseu, incercand sa apere si sa consolideze locurile 2 si respectiv 3 din Clasamentul General
                              Attached Files
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google